Jump to content

 

přehled účastníků ...

 1. SK ŽÍZEŇ Petrovice

 2. FC Študlov

 3. FK Obora

 4. FC ROMA Olešnice

 5. FK PENZION ARTIS Bedřichov

 6. MK BANÁNI Rájec

 7. TJ SOKOL Valchov - VET

 8. VETERÁNI Šerkovice

rozlosování ... výsledky ...

1.kolo

DOMÁCÍ

so 5.5. / ne 6.5.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

3 : 2

VETERÁNI Šerkovice

so 17h.

FK Obora

3 : 3

MK BANÁNI Rájec

ne 10h.

FC Študlov

4 : 5

TJ SOKOL Valchov - VET

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

2 : 6

FK PENZION ARTIS Bed.

2.kolo

DOMÁCÍ

so 12.5. / ne 13.5.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1 : 1

FC Študlov

so 17h.

MK BANÁNI Rájec

4 : 1

FC ROMA Olešnice

ne 10h.

TJ SOKOL Valchov - VET

3 : 0

FK Obora

ne 10h.

VETERÁNI Šerkovice

3 : 1

FK PENZION ARTIS Bed.

3.kolo

DOMÁCÍ

so 19.5. / ne 20.5.

HOSTÉ

so 17h.

FK Obora

1 : 2

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 17h.

FK PENZION ARTIS Bed.

1 : 2

MK BANÁNI Rájec

ne 10h.

FC Študlov

3 : 2

VETERÁNI Šerkovice

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

3 : 7

TJ SOKOL Valchov - VET

4.kolo

DOMÁCÍ

so 26.5. / ne 27.5.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

7 : 0

FC ROMA Olešnice

ne 10h.

TJ SOKOL Valchov - VET

4 : 1

FK PENZION ARTIS Bed.

ne 10h.

VETERÁNI Šerkovice

6 : 0

MK BANÁNI Rájec

ne 10h.

FC Študlov

4 : 3

FK Obora

5.kolo

DOMÁCÍ

so 2.6. / ne 3.6.

HOSTÉ

so 17h.

FK Obora

0 : 3

VETERÁNI Šerkovice

so 17h.

FK PENZION ARTIS Bed.

0 : 0

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 17h.

MK BANÁNI Rájec

3 : 7

TJ SOKOL Valchov - VET

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

5 : 6

FC Študlov

6.kolo

DOMÁCÍ

so 9.6. / ne 10.6.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

3 : 1

MK BANÁNI Rájec

so 17h.

FK Obora

0 : 4

FC ROMA Olešnice

ne 10h.

VETERÁNI Šerkovice

3 : 4

TJ SOKOL Valchov - VET

ne 10h.

FC Študlov

5 : 0

kontumačně

FK PENZION ARTIS Bed.

7.kolo

DOMÁCÍ

so 16.6. / ne 17.6.

HOSTÉ

so 17h.

MK BANÁNI Rájec

3 : 4

FC Študlov

so 17h.

FK PENZION ARTIS Bed.

2 : 5

FK Obora

ne 10h.

TJ SOKOL Valchov - VET

6 : 4

SK ŽÍZEŇ Petrovice

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

3 : 4

VETERÁNI Šerkovice

8.kolo

DOMÁCÍ

so 18.8. / ne 19.8.

HOSTÉ

so 17h.

FK PENZION ARTIS Bed.

9 : 1

FC ROMA Olešnice

so 17h.

MK BANÁNI Rájec

4 : 4

FK Obora

ne 10h.

TJ SOKOL Valchov - VET

4 : 2

FC Študlov

ne 10h.

VETERÁNI Šerkovice

2 : 1

SK ŽÍZEŇ Petrovice

9.kolo

DOMÁCÍ

so 25.8. / ne 26.8.

HOSTÉ

so 17h.

FK PENZION ARTIS Bed.

2 : 1

VETERÁNI Šerkovice

so 17h.

FK Obora

3 : 4

TJ SOKOL Valchov - VET

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

4 : 2

MK BANÁNI Rájec

ne 10h.

FC Študlov

4 : 0

SK ŽÍZEŇ Petrovice

10.kolo

DOMÁCÍ

so 1.9. / ne 2.9.

HOSTÉ

so 17h.

MK BANÁNI Rájec

1 : 1

FK PENZION ARTIS Bed.

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

3 : 1

FK Obora

ne 10h.

TJ SOKOL Valchov - VET

8 : 5

FC ROMA Olešnice

ne 10h.

VETERÁNI Šerkovice

2 : 1

FC Študlov

11.kolo

DOMÁCÍ

so 8.9. / ne 9.9.

HOSTÉ

so 17h.

MK BANÁNI Rájec

0 : 2

VETERÁNI Šerkovice

so 17h.

FK PENZION ARTIS Bed.

1 : 1

TJ SOKOL Valchov - VET

so 17h.

FK Obora

4 : 0

FC Študlov

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

2 : 4

SK ŽÍZEŇ Petrovice

12.kolo

DOMÁCÍ

so 15.9. / ne 16.9.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

7 : 0

FK PENZION ARTIS Bed.

ne 10h.

TJ SOKOL Valchov - VET

4 : 3

MK BANÁNI Rájec

ne 10h.

VETERÁNI Šerkovice

7 : 1

FK Obora

ne 10h.

FC Študlov

5 : 5

FC ROMA Olešnice

13.kolo

DOMÁCÍ

so 22.9. / ne 23.9.

HOSTÉ

so 17h.

FK PENZION ARTIS Bed.

3 : 0

FC Študlov

so 17h.

MK BANÁNI Rájec

1 : 3

SK ŽÍZEŇ Petrovice

ne 10h.

TJ SOKOL Valchov - VET

3 : 1

VETERÁNI Šerkovice

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

1 : 2

FK Obora

14.kolo

DOMÁCÍ

so 29.9. / ne 30.9.

HOSTÉ

so 17h.

FK Obora

1 : 1

FK PENZION ARTIS Bed.

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

5 : 8

TJ SOKOL Valchov - VET

ne 10h.

VETERÁNI Šerkovice

11 : 0

FC ROMA Olešnice

ne 10h.

FC Študlov

1 : 2

MK BANÁNI Rájec

tabulka ... KONEČNÉ POŘADÍ ...

POŘADÍ TÝM ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE BODY
      1.

TJ SOKOL Valchov -VET

14 13 1 0 68 : 38 40
      2.

VETERÁNI Šerkovice

14 9 0 5 49 : 22 27
      3. SK ŽÍZEŇ Petrovice 14 8 2 4 43 : 29 26
      4. FC Študlov 14 6 2 6 40 : 39 20
      5. FK PENZION ARTIS Bed. 14 4 4 6 28 : 33 16
      6. FK Obora 14 3 3 8 28 : 41 12
      7. MK BANÁNI Rájec 14 3 3 8 29 : 44 12
      8. FC ROMA Olešnice 14 2 1 11 36 : 75 07

 

střelci ... KONEČNÉ POŘADÍ ...

1.

RAUŠ David

TJ SOKOL Valchov - VET

30

2.

NOVOTNÝ Aleš

TJ SOKOL Valchov - VET

12

3.

SUCHÝ Jiří

SK ŽÍZEŇ Petrovice

11

 

DOBIÁŠ Jarek

FK Obora

11

 

PUCHÝŘ David

FC ROMA Olešnice

11

6.

PAŘÍZEK Aleš

FK PENZION ARTIS Bed.

8

 

ŠPAČEK Radek

VETERÁNI Šerkovice

8

 

TAUŠ Vojtěch

VETERÁNI Šerkovice

8

9.

CHOVANEC Michael

FC ROMA Olešnice

7

10.

ŽIŽAN Michal

SK ŽÍZEŇ Petrovice

6

 

MORAVEC František

FC Študlov

6

 

BRZKOVSKÝ Michal

FC Študlov

6

 

MAREČEK Martin

FC ROMA Olešnice

6

 

DOSTÁL Roman

FC ROMA Olešnice

6

 

VALENTA René

TJ SOKOL Valchov - VET

6

 

BERAN Petr

VETERÁNI Šerkovice

6

 

ROLINEK Josef

VETERÁNI Šerkovice

6

18.

ČUPR Tomáš

SK ŽÍZEŇ Petrovice

5

 

HYNEK David

FC Študlov

5

 

ZACHOVAL Jan

FK PENZION ARTIS Bed.

5

 

OTÝPKA David

MK BANÁNI Rájec

5

 

ALEXA Michal

MK BANÁNI Rájec

5

 

PŘIBYL Josef

TJ SOKOL Valchov - VET

5

24.

DOLEŽEL Stanislav

SK ŽÍZEŇ Petrovice

4

 

BURGR Tomáš

SK ŽÍZEŇ Petrovice

4

 

ELSINGER Walter

FC Študlov

4

 

LUŇÁČEK Pavel

FC Študlov

4

 

KOBZA Jaromír

MK BANÁNI Rájec

4

 

POKORNÝ Jan

MK BANÁNI Rájec

4

 

TESAŘ Květoslav

VETERÁNI Šerkovice

4

 

SYNEK Martin

VETERÁNI Šerkovice

4

 

PAVLÍČEK Jiří

VETERÁNI Šerkovice

4

33.

ONDRÁČEK Petr

SK ŽÍZEŇ Petrovice

3

 

VYROUBAL Michal

FC Študlov

3

 

ŠEVČÍK Jakub

FC Študlov

3

 

JANÍČEK Lubomír

FK Obora

3

 

KEJÍK Martin

FK Obora

3

 

MAZAL Tomáš

FK Obora

3

 

BLAHOŇOVSKÝ Ivo

FK PENZION ARTIS Bed.

3

 

VLACH Jaroslav

TJ SOKOL Valchov - VET

3

 

KRATOCHVÍL Petr

TJ SOKOL Valchov - VET

3

42.

MĚŠŤAN Libor

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2

 

TANENBERGEROVÁ Iveta

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2

 

NEČAS Vlastimil

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2

 

MATUŠEK Marek

FC Študlov

2

 

DOBIÁŠ Jan

FK Obora

2

 

ŠTĚRBA Viktor

FK Obora

2

 

ŠTĚRBA Jan

FK Obora

2

 

WEIS Josef

FC ROMA Olešnice

2

 

MENŠÍK Patrik

FC ROMA Olešnice

2

 

PAŘÍZEK Martin

FK PENZION ARTIS Bed.

2

 

KOSIČKA Pavel

FK PENZION ARTIS Bed.

2

 

ŠMERDA Jaroslav

FK PENZION ARTIS Bed.

2

 

FOJT Daniel

FK PENZION ARTIS Bed.

2

 

VAŠEK Libor

MK BANÁNI Rájec

2

 

KUCHAŘ Tomáš

MK BANÁNI Rájec

2

 

HORÁK Jiří

MK BANÁNI Rájec

2

 

MALÍK Tomáš

MK BANÁNI Rájec

2

 

ŠROM Miroslav

TJ SOKOL Valchov - VET

2

 

ANDRLÍK Michal

TJ SOKOL Valchov - VET

2

 

KRÁTKÝ David

TJ SOKOL Valchov - VET

2

 

LEPŠÍ Vlastimil

VETERÁNI Šerkovice

2

 

CÍCHA František

VETERÁNI Šerkovice

2

64.

VYBÍHAL Josef

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1

 

FABIÁNEK Jiří

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1

 

NEČAS Josef

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1

 

KALOUS Zdeněk

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1

 

KADLEC Zdeněk

FC Študlov

1

 

KOS Petr

FC Študlov

1

 

BÍLEK Tomáš

FK Obora

1

 

KOVÁŘ Miroslav

FK Obora

1

 

SOMMER Jaromír

FC ROMA Olešnice

1

 

BUREŠ Adam

FC ROMA Olešnice

1

 

POSPÍŠIL Jan

FK PENZION ARTIS Bed.

1

 

HÁJEK Patrik

FK PENZION ARTIS Bed.

1

 

ŠMERDA Libor

FK PENZION ARTIS Bed.

1

 

KYTNER Martin

FK PENZION ARTIS Bed.

1

 

JEDLIČKA Milan

MK BANÁNI Rájec

1

 

TRNEČKA Leon

MK BANÁNI Rájec

1

 

JANÍČEK Martin

MK BANÁNI Rájec

1

 

ZELENÝ Pavel

TJ SOKOL Valchov - VET

1

 

PŘIBYL Roman

TJ SOKOL Valchov - VET

1

 

GRAFFY Ivo

TJ SOKOL Valchov - VET

1

 

KAPOUN Miroslav

VETERÁNI Šerkovice

1

 

SUCHOMEL Petr

VETERÁNI Šerkovice

1

 

PAVLÍČEK Roman

VETERÁNI Šerkovice

1

 

FLAMICH Martin

VETERÁNI Šerkovice

1

 

NAVRÁTIL Aleš

VETERÁNI Šerkovice

1

89.

--------------------------------

------------------------------

0

žluté karty ...

X

--------------------------------

------------------------------

0

červené karty ...

X

--------------------------------

------------------------------

0