Jump to content

 

přehled účastníků ...

  1. ARTÉZIA Štěchov

  2. FK Obora

  3. FC Študlov

  4. OREL ROCK Boskovice

  5. FC Brťov

  6. FC Vítějeves

  7. FC ROMA Olešnice

  8. JIHOMORAVAN Blansko

  9. FC Sebranice 2002

10. FK PENZION ARTIS Bedřichov

rozlosování ... výsledky ...

1.kolo

DOMÁCÍ

so 9.4. / ne 10.4.

HOSTÉ

so 16h.

ARTÉZIA Štěchov

3 : 0

FK PENZION ARTIS

so 16h.

FK Obora

0 : 5

FC Sebranice 2002

so 16h.

FC Brťov

2 : 1

FC Vítějeves

so 16h.

OREL ROCK Boskovice

5 : 3

FC ROMA Olešnice

ne 10h.

FC Študlov

3 : 1

JIHOMORAVAN Blansko

2.kolo

DOMÁCÍ

so 23.4. / ne 24.4.

HOSTÉ

so 16h.

FK PENZION ARTIS

1 : 3

FC Vítějeves

so 16h.

ARTÉZIA Štěchov

0 : 0

FK Obora

so 16h.

JIHOMORAVAN Blansko

2 : 5

OREL ROCK Boskovice

so 16h.

FC Sebranice 2002

6 : 2

FC Študlov

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

3 : 6

FC Brťov

3.kolo

DOMÁCÍ

so 30.4. / ne 1.5.

HOSTÉ

so 16h.

FK Obora

4 : 2

FK PENZION ARTIS

so 16h.

FC Vítějeves

1 : 3

FC ROMA Olešnice

so 16h.

OREL ROCK Boskovice

4 : 2

FC Sebranice 2002

so 16h.

FC Brťov

2 : 0

JIHOMORAVAN Blansko

ne 10h.

FC Študlov

2 : 8

ARTÉZIA Štěchov

4.kolo

DOMÁCÍ

so 7.5. / ne 8.5.

HOSTÉ

so 17h.

FK PENZION ARTIS

2 : 0

FC ROMA Olešnice

so 17h.

JIHOMORAVAN Blansko

2 : 2

FC Vítějeves

so 17h.

FC Sebranice 2002

4 : 1

FC Brťov

so 17h.

ARTÉZIA Štěchov

2 : 3

OREL ROCK Boskovice

so 17h.

FK Obora

4 : 5

FC Študlov

5.kolo

DOMÁCÍ

so 14.5. / ne 15.5.

HOSTÉ

so 17h.

FC Vítějeves

1 : 4

FC Sebranice 2002

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

6 : 1

FK Obora

so 17h.

FC Brťov

2 : 3

ARTÉZIA Štěchov

ne 10h.

FC Študlov

4 : 1

FK PENZION ARTIS

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

4 : 2

JIHOMORAVAN Blansko

6.kolo

DOMÁCÍ

so 21.5. / ne 22.5.

HOSTÉ

so 17h.

FK PENZION ARTIS

0 : 0

JIHOMORAVAN Blansko

so 17h.

FC Sebranice 2002

6 : 1

FC ROMA Olešnice

so 17h.

ARTÉZIA Štěchov

6 : 0

FC Vítějeves

so 17h.

FK Obora

3 : 2

FC Brťov

ne 10h.

FC Študlov

4 : 5

OREL ROCK Boskovice

7.kolo

DOMÁCÍ

so 4.6. / ne 5.6.

HOSTÉ

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

15 : 0

FK PENZION ARTIS

so 17h.

FC Brťov

5 : 4

FC Študlov

so 17h.

FC Vítějeves

5 : 1

FK Obora

so 17h.

JIHOMORAVAN Blansko

3 : 3

FC Sebranice 2002

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

1 : 1

ARTÉZIA Štěchov

8.kolo

DOMÁCÍ

so 11.6. / ne 12.6.

HOSTÉ

so 17h.

FK PENZION ARTIS

1 : 3

FC Sebranice 2002

so 17h.

ARTÉZIA Štěchov

2 : 1

JIHOMORAVAN Blansko

so 17h.

FK Obora

8 : 2

FC ROMA Olešnice

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

1 : 2

FC Brťov

ne 10h.

FC Študlov

1 : 2

FC Vítějeves

9.kolo

DOMÁCÍ

so 18.6. / ne 19.6.

HOSTÉ

so 17h.

FK PENZION ARTIS

 1 : 1 

FC Brťov

so 17h.

FC Vítějeves

1 : 3

OREL ROCK Boskovice

so 17h.

FC Sebranice 2002

2 : 3

ARTÉZIA Štěchov

so 17h.

JIHOMORAVAN Blansko

1 : 2

FK Obora

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

3 : 3

FC Študlov

10.kolo

DOMÁCÍ

so 20.8. / ne 21.8.

HOSTÉ

so 17h.

FK PENZION ARTIS

1 : 6

ARTÉZIA Štěchov

so 17h.

FC Sebranice 2002

2 : 1

FK Obora

so 17h.

FC Vítějeves

5 : 3

FC Brťov

so 17h.

JIHOMORAVAN Blansko

5 : 0

kontumačně

FC Študlov

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

2 : 5

OREL ROCK Boskovice

11.kolo

DOMÁCÍ

so 27.8. / ne 28.8.

HOSTÉ

so 17h.

FC Vítějeves

3 : 0

FK PENZION ARTIS

so 17h.

FK Obora

0 : 3

ARTÉZIA Štěchov

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

10 : 1

JIHOMORAVAN Blansko

so 17h.

FC Brťov

7 : 0

FC ROMA Olešnice

ne 10h.

FC Študlov

4 : 4

FC Sebranice 2002

12.kolo

DOMÁCÍ

so 3.9. / ne 4.9.

HOSTÉ

so 17h.

FC Sebranice 2002

4 : 1

OREL ROCK Boskovice

so 17h.

FK PENZION ARTIS

0 : 5

FK Obora

so 17h.

ARTÉZIA Štěchov

1 : 3

FC Študlov

so 17h.

JIHOMORAVAN Blansko

6 : 4

FC Brťov

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

2 : 7

FC Vítějeves

13.kolo

DOMÁCÍ

so 10.9. / ne 11.9.

HOSTÉ

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

2 : 0

ARTÉZIA Štěchov

so 17h.

FC Vítějeves

2 : 3

JIHOMORAVAN Blansko

so 17h.

FC Brťov

3 : 2

FC Sebranice 2002

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

4 : 1

FK PENZION ARTIS

ne 10h.

FC Študlov

5 : 1

FK Obora

14.kolo

DOMÁCÍ

so 17.9. / ne 18.9.

HOSTÉ

so 17h.

FC Sebranice 2002

6 : 3

FC Vítějeves

so 17h.

JIHOMORAVAN Blansko

6 : 2

FC ROMA Olešnice

so 17h.

ARTÉZIA Štěchov

1 : 4

FC Brťov

so 17h.

FK Obora

1 : 10

OREL ROCK Boskovice

so 17h.

FK PENZION ARTIS

2 : 1

FC Študlov

15.kolo

DOMÁCÍ

so 24.9. / ne 25.9.

HOSTÉ

so 17h.

JIHOMORAVAN Blansko

1 : 1

FK PENZION ARTIS

so 17h.

FC Brťov

6 : 5

FK Obora

so 17h.

FC Vítějeves

0 : 4

ARTÉZIA Štěchov

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

13 : 4

FC Študlov

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

0 : 3

FC Sebranice 2002

16.kolo

DOMÁCÍ

so 1.10. / ne 2.10.

HOSTÉ

so 16h.

FK PENZION ARTIS

1 : 2

OREL ROCK Boskovice

so 16h.

FK Obora

5 : 2

FC Vítějeves

so 16h.

FC Sebranice 2002

6 : 2

JIHOMORAVAN Blansko

so 16h.

ARTÉZIA Štěchov

3 : 0

FC ROMA Olešnice

ne 10h.

FC Študlov

3 : 3

FC Brťov

17.kolo

DOMÁCÍ

so 8.10. / ne 9.10.

HOSTÉ

so 16h.

FC Sebranice 2002

6 : 1

FK PENZION ARTIS

so 16h.

JIHOMORAVAN Blansko

1 : 7

ARTÉZIA Štěchov

so 16h.

FC Brťov

7 : 0

OREL ROCK Boskovice

so 16h.

FC Vítějeves

3 : 6

FC Študlov

ne 10h.

FC ROMA Olešnice

3 : 4

FK Obora

18.kolo

DOMÁCÍ

so 15.10. / ne 16.10.

HOSTÉ

so 16h.

FC Brťov

7 : 0

FK PENZION ARTIS

so 16h.

OREL ROCK Boskovice

7 : 2

FC Vítějeves

so 16h.

ARTÉZIA Štěchov

1 : 0

FC Sebranice 2002

so 16h.

FK Obora

0 : 1

JIHOMORAVAN Blansko

ne 10h.

FC Študlov

11 : 2

FC ROMA Olešnice

tabulka ... KONEČNÉ POŘADÍ ...

POŘADÍ TÝM ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE BODY
      1.

OREL ROCK Boskovice

18 15 0 3 97 : 39 45
      2.

ARTÉZIA Štěchov

18 12 2 4 54 : 22 38
      3. FC Sebranice 2002 18 12 2 4 68 : 32 38
      4. FC Brťov 18 11 2 5 67 : 42 35
      5. FC Študlov 18 7 3 8 65 : 69 24
      6. FK Obora 18 7 1 10 45 : 60 22
      7. JIHOMORAVAN Blansko 18 5 4 9 38 : 55 19
      8. FC Vítějeves 18 6 1 11 43 : 59 19
      9. FC ROMA Olešnice 18 3 2 13 35 : 81 11
    10. FK PENZION ARTIS Bed. 18 2 3 13 15 : 68 9

 

střelci ... KONEČNÉ POŘADÍ ...

1.

SEDLÁČEK Libor

FC Brťov

29

2.

TRUNDA Daniel

OREL ROCK Boskovice

18

3.

VALENTA Vratislav

ARTÉZIA Štěchov

16

4.

TENORA Radek

FC Sebranice 2002

15

5.

PÁRAL David

FC Sebranice 2002

14

 

MORAVEC František

FC Študlov

14

7.

DRAŠAR Marek

JIHOMORAVAN Blansko

13

 

SCHEINER Pavel

OREL ROCK Boskovice

13

9.

BURGR Štěpán

OREL ROCK Boskovice

12

 

MATUŠEK Marek

FC Študlov

12

11.

PAČÍNEK Jakub

OREL ROCK Boskovice

11

 

HANÁK Vít

FC Sebranice 2002

11

13.

SVOBODA Jiří

FC Brťov

10

14.

BURGR Jiří

OREL ROCK Boskovice

9

 

SUCHÝ Petr

OREL ROCK Boskovice

9

16.

KROPÁČ Daniel

OREL ROCK Boskovice

8

 

PAVLŮ Martin

FC Brťov

8

 

DOBIÁŠ Jarek

FK Obora

8

 

POLLÁK Mikuláš

FC ROMA Olešnice

8

 

ŠTEFL Jan

FC Vítějeves

8

 

ŠTURSA Michal

FC Vítějeves

8

 

ŠTOUDEK Martin

FC Sebranice 2002

8

 

LŽIČAŘ Lukáš

FC Študlov

8

24.

POSPÍŠIL Jan

FK PENZION ARTIS Bed.

7

 

SUCHÝ Martin

OREL ROCK Boskovice

7

 

SEDLÁK David

FC Vítějeves

7

 

ZHOŘ Michal

ARTÉZIA Štěchov

7

 

ELSINGER Walter

FC Študlov

7

 

PĚTA Josef

FC Študlov

7

30.

BÍLEK Tomáš

FK Obora

6

 

KEJÍK Martin

FK Obora

6

 

KOMPRDA Pavel

ARTÉZIA Štěchov

6

 

BRZKOVSKÝ Michal

FC Študlov

6

 

LUŇÁČEK Pavel

FC Študlov

6

35.

KALINA Jakub

FC Brťov

5

 

PIVOŇKA Lukáš

FC Brťov

5

 

JANÍČEK Lubomír

FK Obora

5

 

MAREČEK Martin

FC ROMA Olešnice

5

 

DOLNÍČEK Filip

ARTÉZIA Štěchov

5

 

DRAČKA Josef

ARTÉZIA Štěchov

5

 

KOUDELKA Zdeněk

ARTÉZIA Štěchov

5

 

KUPKA Jan

FC Študlov/ FC Vítějeves

5

43.

ZÁPOTOČNÝ Ladislav

JIHOMORAVAN Blansko

4

 

BUDIŠ Lukáš

OREL ROCK Boskovice

4

 

BOČEK Jan

FK Obora

4

 

ŠTĚRBA Viktor

FK Obora

4

 

CHOVANEC Michael

FC ROMA Olešnice

4

 

KOUDELKA Petr

FC ROMA Olešnice

4

 

PUCHÝŘ David

FC ROMA Olešnice

4

 

SOMMER Jaromír

FC ROMA Olešnice

4

 

HOMOLKA Marcel

FC Vítějeves

4

 

BOČEK Martin

FC Sebranice 2002

4

 

HRUŠKA Tadeáš

FC Sebranice 2002

4

 

KOPECKÝ Vojtěch

FC Sebranice 2002

4

 

NEZVAL Petr

FC Sebranice 2002

4

 

DOKOUPIL Vojtěch

ARTÉZIA Štěchov

4

57.

HRUBÝ Jakub

FK PENZION ARTIS Bed.

3

 

BUŠ Marek

JIHOMORAVAN Blansko

3

 

SLAVÍČEK Tomáš

JIHOMORAVAN Blansko

3

 

KOVAŘÍK Vít

FC Brťov

3

 

KOZEL Ivan

FC Brťov

3

 

KOVÁŘ Miroslav

FK Obora

3

 

ODEHNAL Filip

FC Vítějeves

3

 

PROCHÁZKA Radek

FC Vítějeves

3

 

KOMPRDA Aleš

ARTÉZIA Štěchov

3

66.

HÁJEK Patrik

FK PENZION ARTIS Bed.

2

 

BLAŽEK Jiří

JIHOMORAVAN Blansko

2

 

HAVELKA Jan

JIHOMORAVAN Blansko

2

 

KROUTIL Jiří

JIHOMORAVAN Blansko

2

 

RADIMĚŘSKÝ Tomáš

JIHOMORAVAN Blansko

2

 

LORENC Lukáš

OREL ROCK Boskovice

2

 

ŠEVČÍK Petr

OREL ROCK Boskovice

2

 

PIVOŇKA Michal

FC Brťov

2

 

SMUTNÝ Pavel

FC Brťov

2

 

BÍLEK Lukáš

FK Obora

2

 

LÁNÍK David

FK Obora

2

 

ZOUBEK Roman

FK Obora

2

 

JÍLEK Zdeněk

FC ROMA Olešnice

2

 

ŠIROKÝ Jiří

FC ROMA Olešnice

2

 

ČUHEL Martin

FC Vítějeves

2

 

KUČERA Jiří

FC Vítějeves

2

 

PLUHÁČEK Karel

FC Vítějeves

2

 

TENORA David

FC Sebranice 2002

2

 

FUCHS Lukáš

FC Študlov

2

85.

FIŠER Vladimír

FK PENZION ARTIS Bed.

1

 

LEFNER Tomáš

FK PENZION ARTIS Bed.

1

 

NOVOTNÝ Jiří

FK PENZION ARTIS Bed.

1

 

MĚŠŤAN Libor

JIHOMORAVAN Blansko

1

 

VIKTORIN Pavel

JIHOMORAVAN Blansko

1

 

MACHÁLEK Martin

OREL ROCK Boskovice

1

 

ŠČUDLA Daniel

OREL ROCK Boskovice

1

 

BÍLEK Jan

FK Obora

1

 

DOBIÁŠ Jan

FK Obora

1

 

KOTOULEK Martin

FK Obora

1

 

DOSTÁL František

FC ROMA Olešnice

1

 

JANOVSKÝ Michal

FC ROMA Olešnice

1

 

DVOŘÁK Tomáš

FC Sebranice 2002

1

 

HRUŠKA Patrik

FC Sebranice 2002

1

 

HONIŠ Karel

ARTÉZIA Štěchov

1

 

HUSÁK Martin

ARTÉZIA Štěchov

1

 

VALENČÍK Vladimír

ARTÉZIA Štěchov

1

 

HLÁVKA Petr

FC Študlov

1

 

HRNČÍŘ Josef

FC Študlov

1

104.

---------------------------

------------------------------

0

žluté karty ...

1.

MATUŠEK Marek

FC Študlov

2

2.

BUŠ Marek

JIHOMORAVAN Blansko

1

 

ČUHEL Martin

FC Vítějeves

1

 

KOLÁŘ Lukáš

FC Vítějeves

1

 

ODEHNAL Filip

FC Vítějeves

1

 

ŠTĚPÁN Martin

FC Vítějeves

1

 

BRZKOVSKÝ Michal

FC Študlov

1

 

MORAVEC František

FC Študlov

1

X

---------------------------

------------------------------

0

 

červené karty ...

1.

ŠTĚPÁN Martin

FC Vítějeves

1

 

MORAVEC František

FC Študlov

1

X

---------------------------

------------------------------

0