Jump to content

 

rozlosování, výsledky, postupující ...

PŘEDKOLO:  sobota 25.března v 15:00 hod. / neděle 26.března v 10:00 hod.

P1

TJ Rudka

2 : 4

FC Spešov

P2

FK Jabloňany

1 : 4

PENTACO Boskovice

P3

SHARKS Štěchov

0 : 1

FC Sebranice 2002

P4

STAVBY A1 Třebětín

6 : 4

TJ K20 Šošůvka

P5

FC PICCOLO Černá Hora

5 : 0

kontumačně

SK MORAVAN Svitávka

1. KOLO:     sobota 15.dubna v 16:00 hod. / neděle 16.dubna v 10:00 hod.

01

BC-ČERVÁNKY Rájec

4 : 0

FC Dlouhá Lhota

02

AJETO Adamov

1 : 3

FC FULGUR Býkovice

03

FC KVASAR Černá Hora

12 : 4

DKS KOPEČEK Rájec

04

FK PENZION ARTIS Bedřichov

2 : 1

FC SAMPDORIA Poříčí

05

TJ SOKOL Křetín

4 : 2

FK Obora

06

ARSENAL Lomnice

6 : 0

JIHOMORAVAN Blansko

07

SOKOL SADROS Boskovice

13 : 6

SOKOL Šebrov

08

FC Spešov

12 : 0

FC Študlov

09

FC DYNAMO Čížovky

6 : 1

TJ Ostrov u Macochy

10

KANAP Karolín

9 : 0

HŘEBCI Ludíkov

11

FC STARS Letovice

0 : 8

FC ALUPO Dolní Lhota

12

TJ SOKOL Valchov “A“

12 : 3

FC ROMA Olešnice

13

TORPÉDA Vážany

1 : 2

TJ Šerkovice

14

AC Okrouhlá

1 : 4

FK Deštná

15

AC Kozárov

2 : 2

(2:3 pen.)

FC MICROTEX Lomnice

16

TJ SOKOL Valchov “B“

0 : 4

PENTACO Boskovice

17

FC Sebranice 2002

2 : 0

FPO Blansko

18

FC Rozsíčka

2 : 0

SK ŽÍZEŇ Petrovice

19

St.B Jabloňany

2 : 5

LPP Lhota u Lysic

20

FC Rašov

4 : 7

SK VIKTORIA Suchý

21

FFK KOBRA Blansko

2 : 11

KMK Újezd u Kunštátu

22

MK Březová

0 : 1

FC Lysice

23

MK Velké Opatovice

10 : 1

SK Horní Lhota

24

SK Kněževes 2006

0 : 2

FK Rudná

25

FC Šebetov

4 : 1

STAVBY A1 Třebětín

26

FC Boskovice

4 : 8

SK JKP Olešná

27

FC Brťov

2 : 7

FK Rozhraní

28

SPOLEK TJ Úsobrno

(tým odhlášen ze soutěží SMFBL)

bez boje

FC Světlá

29

SOKOL Lhota Rapotina

2 : 4

PANTHERS Vanovice

30

FK Holešín / Kuničky

5 : 2

HASIČI Malá Roudka

31

FC Lhota u Lysic

4 : 1

OREL ROCK Boskovice

32

FC PICCOLO Černá Hora

2 : 3

SK Jestřebí

2. KOLO:   sobota 29.dubna v 16:00 hod. / neděle 30.dubna v 10:00 hod.

A

FC FULGUR Býkovice

3 : 1

BC-ČERVÁNKY Rájec

B

FK PENZION ARTIS Bedřichov

1 : 3

FC KVASAR Černá Hora

C

ARSENAL Lomnice

6 : 2

TJ SOKOL Křetín

D

FC Spešov

3 : 4

SOKOL SADROS Boskovice

E

KANAP Karolín

3 : 2

FC DYNAMO Čížovky

F

TJ SOKOL Valchov “A“

3 : 2

FC ALUPO Dolní Lhota

G

FK Deštná

5 : 0

TJ Šerkovice

H

PENTACO Boskovice

7 : 2

FC MICROTEX Lomnice

CH

FC Rozsíčka

3 : 4

FC Sebranice 2002

I

SK VIKTORIA Suchý

8 : 5

LPP Lhota u Lysic

J

FC Lysice

1 : 10

KMK Újezd u Kunštátu

K

FK Rudná

3 : 2

MK Velké Opatovice

L

SK JKP Olešná

0 : 5

kontumačně

FC Šebetov

M

FC Světlá

2 : 1

FK Rozhraní

N

FK Holešín / Kuničky

3 : 1

PANTHERS Vanovice

O

SK Jestřebí

5 : 4

FC Lhota u Lysic

3. KOLO:   pondělí 1.května v 17:00 hod.

I

FC FULGUR Býkovice

1 : 3

R: Dolníček Z.

FC KVASAR Černá Hora

II

ARSENAL Lomnice

3 : 2

R: Filka

SOKOL SADROS Boskovice

III

KANAP Karolín

5 : 0

kontumačně

R: Musil

TJ SOKOL Valchov “A“

IV

FK Deštná

5 : 2

R: Švancara

PENTACO Boskovice

V

FC Sebranice 2002

4 : 5

R: Dolníček F.

D: Blažek

SK VIKTORIA Suchý

VI

KMK Újezd u Kunštátu

1 : 0

R: Németh

FK Rudná

VII

FC Šebetov

0 : 0

(2:3 pen.)

R: Stria

FC Světlá

VIII

FK Holešín / Kuničky

2 : 1

R: Molt

SK Jestřebí

4. KOLO:  pondělí 8.května v 17:00 hod.

a

ARSENAL Lomnice

0 : 0

(0:2 pen.)

R: Filka

FC KVASAR Černá Hora

b

FK Deštná

1 : 1

(1:2 pen.)

R: Švancara

KANAP Karolín

c

KMK Újezd u Kunštátu

1 : 4

R: Dolníček F.

SK VIKTORIA Suchý

d

FK Holešín / Kuničky

2 : 2

(3:2 pen.)

R: Reschovský

FC Světlá

FINÁLOVÝ TURNAJ:     středa 5.července od 10:00 hod.  /  M.K. Louka   (Louka - tráva)

R: Filka, Reschovský

D: Blažek

SKUPINA A:

1.  FC KVASAR Černá Hora       (postupující 2017)

 

2.  TJ OREL Boskovice               (vítěz finálového turnaje 2016)

 

3.  KANAP Karolín                     (postupující 2017)

A1

FC KVASAR Černá Hora

0 : 2

KANAP Karolín

A2

KANAP Karolín

1 : 4

TJ OREL Boskovice

A3

TJ OREL Boskovice

2 : 3

FC KVASAR Černá Hora

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY  A:

1.

postup

TJ OREL Boskovice

3 body

1 V

1 P

6 : 4

 

2.

postup

KANAP Karolín

3 body

1 V

1 P

3 : 4

7:6 rozstřel

3.

konec

FC KVASAR Č. Hora

3 body

1 V

1 P

3 : 4

6:7 rozstřel

SKUPINA B:

1.  SK VIKTORIA Suchý                (postupující 2017)

 

2.  M.K. Louka                              (pořadatel finálového turnaje 2017)

 

3.  FK Holešín / Kuničky               (postupující 2017)

B1

SK VIKTORIA Suchý

3 : 0

FK Holešín / Kuničky

B2

FK Holešín / Kuničky

0 : 9

M.K. Louka

B3

M.K. Louka

0 : 2

SK VIKTORIA Suchý

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY  B:

1.

postup

SK VIKTORIA Suchý

6 bodů

2 V

0 P

5 : 0

 

2.

postup

M.K. Louka

3 body

1 V

1 P

9 : 2

 

3.

konec

FK Holešín / Kuničky

0 bodů

0 V

2 P

   0 : 12

 

SEMIFINÁLE  1:

S1

1A-2B

TJ OREL Boskovice

1 : 1

(3:4 pen.)

M.K. Louka

SEMIFINÁLE  2:

S2

1B-2A

SK VIKTORIA Suchý

0 : 0

(2:1 pen.)

KANAP Karolín

O TŘETÍ MÍSTO:

3m

TJ OREL Boskovice

1 : 1

(5:6 pen.)

KANAP Karolín

FINÁLE:

F

M.K. Louka

1 : 0

SK VIKTORIA Suchý

VÍTĚZ OKRESNÍHO POHÁRU SMFBL 2017:

M.K. Louka

střelci ... KONEČNÉ POŘADÍ ...

1.

PADĚRA Ondřej

SADROS Boskovice

1.liga

11

2.

TRAXL Zdeněk

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

9

3.

GRMELA Marek

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

8

4.

TRÁVNÍČEK Jan

FC Spešov

3.liga

7

 

ZÁBOJ Tomáš

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

7

 

HORÁK Jan

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

7

7.

PŘIKRYL Tomáš

PENTACO Boskovice

2.liga

6

 

STEHLÍK Karel

STAVBY A1 Třebětín

3.liga

6

 

RAUŠ Jakub

TJ SOKOL Valchov “A“

4.liga

6

 

ŠPONER Michal

MK Velké Opatovice

3.liga

6

11.

KUČERA Viktor

ARSENAL Lomnice

1.liga

5

 

JABŮREK Eduard

FC ALUPO Dolní Lhota

2.liga

5

 

JAMRICH Jakub

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

5

14.

LOKAJ Petr

PENTACO Boskovice

2.liga

4

 

KOUPÝ Daniel

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

4

 

KONEČNÝ František

SADROS Boskovice

1.liga

4

 

ČERNÝ Matěj

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

4

 

NOVOTNÝ Aleš

TJ SOKOL Valchov “A“

4.liga

4

 

ŠPANĚL Ondřej

LPP Lhota u Lysic

1.liga

4

 

PRAVEC Karel

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

4

 

HALVA Aleš

SK JKP Olešná

5.liga

4

 

PRUDIL Tomáš

FK Rozhraní

1.liga

4

 

SEHNAL Vít

KANAP Karolín

1.liga

4

 

LORENC Dušan

FK Deštná

4.liga

4

 

DVOŘÁK David

FC Sebranice 2002

5.liga

4

 

TRUHLÁŘ Karel

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

4

 

KOUTNÝ Pavel

TJ OREL Boskovice

1.liga

4

 

ŠTENCL Marek

FC Sebranice 2002

5.liga

3

29.

HLAVÁČEK Tomáš

FC Spešov

3.liga

3

 

ČECH Libor

FC FULGUR Býkovice

1.liga

3

 

KADERKA Michal

TJ SOKOL Křetín

1.liga

3

 

BUKAL Pavel

ARSENAL Lomnice

1.liga

3

 

BUKAL Tomáš

ARSENAL Lomnice

1.liga

3

 

SLOVÁK Vojtěch

SOKOL Šebrov

2.liga

3

 

MIKULÁŠEK Jiří

FC Spešov

3.liga

3

 

MATAL Jaroslav

KANAP Karolín

1.liga

3

 

DVOŘÁČEK Milan

KANAP Karolín

1.liga

3

 

BEZDĚK Luboš

KANAP Karolín

1.liga

3

 

ŠTEFANÁK David

TJ SOKOL Valchov “A“

4.liga

3

 

HÉL Jan

FK Deštná

4.liga

3

 

KOUGL Tomáš

FK Deštná

4.liga

3

 

FEIFER Adam

FC MICROTEX Lomnice

4.liga

3

 

BOČEK Přemysl

FC Rozsíčka

3.liga

3

 

KOUDELKA Jan

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

3

 

BAŇA Josef

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

3

 

KAMENÝ Roman

FC Šebetov

2.liga

3

 

ČADA Zdeněk

SK JKP Olešná

5.liga

3

 

SEHNAL Stanislav ml.

FK Holešín/Kuničky

3.liga

3

 

ZOUHAR Milan

SK Jestřebí

5.liga

3

 

KOUGL Roman st.

FK Deštná

4.liga

3

 

TENORA Jakub

KANAP Karolín

1.liga

3

52.

ŠMERAL Vojtěch

PENTACO Boskovice

2.liga

2

 

MUSIL Přemysl

TJ K20 Šošůvka

5.liga

2

 

PAVLÍČEK Tomáš

BC-ČERVÁNKY Rájec

2.liga

2

 

ŠEBEK Jan

FC FULGUR Býkovice

1.liga

2

 

MENOUŠEK Lukáš

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

2

 

VANÍČEK Vlastimil

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

2

 

SEDLÁK Petr

DKS KOPEČEK Rájec

2.liga

2

 

POSPÍŠIL Jan

FK PENZION Bedřichov

Zákl.s.

2

 

BAČOVSKÝ Filip

TJ SOKOL Křetín

1.liga

2

 

ODEHNAL Martin

SADROS Boskovice

1.liga

2

 

PODĚBRADSKÝ Marián

FC Spešov

3.liga

2

 

ŽIVNÝ Viktor

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

2

 

HRUŠKA Rostislav

FC ALUPO Dolní Lhota

2.liga

2

 

MAREČEK Martin

FC ROMA Olešnice

Zákl.s.

2

 

VORLICKÝ Jiří

St.B Jabloňany

3.liga

2

 

HANIČINEC Martin

LPP Lhota u Lysic

1.liga

2

 

SEHNAL Marek

FC Rašov

3.liga

2

 

POSPÍŠIL František

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

2

 

VYBÍHAL Matěj

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

2

 

HLADIL Vlastimil

MK Velké Opatovice

3.liga

2

 

SLANÝ Leoš

FC Boskovice

3.liga

2

 

ČÍŽEK Lukáš

PANTHERS Vanovice

5.liga

2

 

PAVLÍK Josef

PANTHERS Vanovice

5.liga

2

 

DOSTÁL Marek

FC Lhota u Lysic

3.liga

2

 

VOJTA Štěpán

FC Lhota u Lysic

3.liga

2

 

ABSATZ Pavel

FC PICCOLO Černá Hora

4.liga

2

 

JANÍK Dominik

SK Jestřebí

5.liga

2

 

DVOŘÁK Kamil

SK Jestřebí

5.liga

2

 

HAVLÍČEK Michal

ARSENAL Lomnice

1.liga

2

 

PEŠ Martin

PENTACO Boskovice

2.liga

2

 

HANÁK Vít

FC Sebranice 2002

5.liga

2

 

GRACIAS Tomáš

LPP Lhota u Lysic

1.liga

2

 

VŠIANSKÝ Daniel

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

2

 

VODÁK Martin

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

2

 

OPATŘIL Marek

FK Holešín/Kuničky

3.liga

2

 

NĚMEC Libor

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

2

 

VRZAL Miloš

M.K. Louka

4.liga

2

 

VESELSKÝ Jan

M.K. Louka

4.liga

2

90.

ZÁPOTOČNÝ Ladislav

FFK KOBRA Blansko

Zákl.s.

1

 

HAVELKA Jan

FFK KOBRA Blansko

Zákl.s.

1

 

STEHLÍK Stanislav

TJ Rudka

4.liga

1

 

ŠAMŠULA Michal

TJ Rudka

4.liga

1

 

HOLOMEK Ondřej

FC Spešov

3.liga

1

 

POKORNÝ Martin

FC Spešov

3.liga

1

 

PLCH Roman

FK Jabloňany

4.liga

1

 

BEZDĚK Vít

STAVBY A1 Třebětín

3.liga

1

 

HASOŇ Martin

TJ K20 Šošůvka

5.liga

1

 

MYNAŘÍK Tomáš

TJ K20 Šošůvka

5.liga

1

 

STLOUKAL Libor

BC-ČERVÁNKY Rájec

2.liga

1

 

CIHLÁŘ Karel

BC-ČERVÁNKY Rájec

2.liga

1

 

DÁŇA Lubomír

AJETO Adamov

2.liga

1

 

JUREK Lukáš

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

1

 

BRÁZDA Pavel

DKS KOPEČEK Rájec

2.liga

1

 

JARŮŠEK Tomáš

DKS KOPEČEK Rájec

2.liga

1

 

HÁJEK Patrik

FK PENZION Bedřichov

Zákl.s.

1

 

TESAŘ Jaroslav

FC SAMPDORIA Poříčí

2.liga

1

 

ŠUSTR Patrik

TJ SOKOL Křetín

1.liga

1

 

BOČEK Jan

FK Obora

Zákl.s.

1

 

MAZAL Tomáš

FK Obora

Zákl.s.

1

 

KAPOUN Jaroslav

ARSENAL Lomnice

1.liga

1

 

HORÁK Zdeněk

SADROS Boskovice

1.liga

1

 

MITVALSKÝ Vojtěch

SOKOL Šebrov

2.liga

1

 

MITVALSKÝ Tomáš

SOKOL Šebrov

2.liga

1

 

FRANC Rudolf

SOKOL Šebrov

2.liga

1

 

KLIMEŠ Oldřich

FC Spešov

3.liga

1

 

ZOUHAR Petr

TJ Ostrov u Macochy

Zákl.s.

1

 

KOLÁŘ Vojtěch

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

1

 

SEDLÁČEK Michal

FC ALUPO Dolní Lhota

2.liga

1

 

BERAN Jiří

FC ALUPO Dolní Lhota

2.liga

1

 

PŘIKRYL Josef

TJ SOKOL Valchov “A“

4.liga

1

 

BARÁK Roman

TJ SOKOL Valchov “A“

4.liga

1

 

VLČEK Jaroslav

FC ROMA Olešnice

Zákl.s.

1

 

AMBROZ Petr

TORPÉDA Vážany

1.liga

1

 

PAVLÍČEK Jiří

TJ Šerkovice

5.liga

1

 

NEVÍM Tomáš

TJ Šerkovice

5.liga

1

 

KEJÍK Jiří

AC Okrouhlá

1.liga

1

 

TATÍČEK Aleš

AC Kozárov

2.liga

1

 

SEDLÁČEK Jan

AC Kozárov

2.liga

1

 

NEČAS Miroslav

PENTACO Boskovice

2.liga

1

 

JONÁŠ Radek

LPP Lhota u Lysic

1.liga

1

 

ADÁMEK Tomáš

LPP Lhota u Lysic

1.liga

1

 

MAREŠ David

FC Rašov

3.liga

1

 

FEIFER Jan

FC Rašov

3.liga

1

 

MÁSLO Petr

FC Lysice

5.liga

1

 

SVOBODA Tomáš

MK Velké Opatovice

3.liga

1

 

HAVLÍČEK Jan

MK Velké Opatovice

3.liga

1

 

ILLE Ladislav

MK Velké Opatovice

3.liga

1

 

HARESTA Jan

SK Horní Lhota

Zákl.s.

1

 

ZELENÝ Jan

FK Rudná

2.liga

1

 

GAJDOŠECH Jakub

FK Rudná

2.liga

1

 

POSPÍŠIL Tomáš

FC Šebetov

2.liga

1

 

HAVLÍK Miroslav

FC Boskovice

3.liga

1

 

SOLDÁN Stanislav

FC Boskovice

3.liga

1

 

FÖLDVARY Alfréd

SK JKP Olešná

5.liga

1

 

MALACH Tomáš

FC Brťov

5.liga

1

 

SEDLÁČEK Libor

FC Brťov

5.liga

1

 

ŠVANCARA Radim

FK Rozhraní

1.liga

1

 

BÁRTA Lukáš

FK Rothraní

1.liga

1

 

PRUDIL Martin

FK Rozhraní

1.liga

1

 

JANÍČEK Jiří

SOKOL Lhota Rapotina

4.liga

1

 

VORLICKÝ Michal

SOKOL Lhota Rapotina

4.liga

1

 

ZOUBEK Zdeněk

PANTHERS Vanovice

4.liga

1

 

JURKA Lukáš

HASIČI Malá Roudka

3.liga

1

 

RICHTER Miloš

HASIČI Malá Roudka

3.liga

1

 

VLADÍK Jan

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

PROKOP Lukáš

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

PROKOP Tomáš

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

NĚMEC Filip

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

DOSTÁL Radek

FC Lhota u Lysic

3.liga

1

 

SEDLÁČEK Ondřej

FC Lhota u Lysic

3.liga

1

 

LORENC Dominik

OREL ROCK Boskovice

5.liga

1

 

PAVLÍČEK Miroslav

FC FULGUR Býkovice

1.liga

1

 

CERHÁK Radim

BC-ČERVÁNKY Rájec

2.liga

1

 

GRYC Jan

ARSENAL Lomnice

1.liga

1

 

ŠVÁB Radim

FC Spešov

3.liga

1

 

ANDRLÍK David

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

1

 

HRUŠKA David

FC ALUPO Dolní Lhota

2.liga

1

 

KOUGL Roman ml.

FK Deštná

4.liga

1

 

NÁROŽNÝ Martin

FK Deštná

4.liga

1

 

PANÁČEK Tomáš

FC MICROTEX Lomnice

4.liga

1

 

LOKAJ Pavel

PENTACO Boskovice

2.liga

1

 

SEDLÁK Petr

FC Rozsíčka

3.liga

1

 

BOČEK Rostislav

FC Rozsíčka

3.liga

1

 

PÁRAL David

FC Sebranice 2002

5.liga

1

 

HLOCH Pavel

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

1

 

MÁSLO Martin

FC Lysice

5.liga

1

 

ŠAUER Jakub

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

1

 

PANDULA Libor

FK Rudná

2.liga

1

 

PANDULA Stanislav

FK Rudná

2.liga

1

 

STUPKA Michal

FK Rudná

2.liga

1

 

NIESSNER Marek

MK Velké Opatovice

3.liga

1

 

PALÁN Petr

FC Světlá

2.liga

1

 

ŠMÍD Zbyněk

FC Světlá

2.liga

1

 

ČERNÝ Petr

FK Rozhraní

1.liga

1

 

KARANDYSZEWSKÝ Jiří

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

KEJHA Richard

SK Jestřebí

5.liga

1

 

HEPP Jiří

SK Jestřebí

5.liga

1

 

BĚLEHRÁDEK Stanislav

FC Lhota u Lysic

3.liga

1

 

HÁJEK Tomáš

FC Lhota u Lysic

3.liga

1

 

ŠMERDA Dominik

FC FULGUR Býkovice

1.liga

1

 

PREČ Antonín

SADROS Boskovice

1.liga

1

 

SCHÖN Petr

PENTACO Boskovice

2.liga

1

 

TENORA David

FC Sebranice 2002

5.liga

1

 

KOPECKÝ Tomáš

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

VYBÍHAL Radek

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

1

 

MATUŠŮ Jakub

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

VONDÁL Pavel

FC Světlá

2.liga

1

 

VONDÁL Lukáš

FC Světlá

2.liga

1

 

HRŇA Filip

KANAP Karolín

1.liga

1

 

FAGULEC Martin

TJ OREL Boskovice

1.liga

1

 

KNÖDL Michal

TJ OREL Boskovice

1.liga

1

 

KONEČNÝ Tomáš

TJ OREL Boskovice

1.liga

1

 

BOČEK Libor

M.K. Louka

4.liga

1

 

ADAMEC Filip

M.K. Louka

4.liga

1

 

BLAHA Pavel

M.K. Louka

4.liga

1

 

KŘÍŽ Petr ml.

M.K. Louka

4.liga

1

 

HUŇKA Václav

M.K. Louka

4.liga

1

 

DOLEŽEL Petr

TJ OREL Boskovice

1.liga

1

 

MAZAL Antonín

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

1

 

HOŘÍNEK Vít

M.K. Louka

4.liga

1

 

KUBÍČEK Michal

M.K. Louka

4.liga

1

213.

-----------------------------

------------------------------

----------

0

 

žluté karty ...

1.

ODEHNAL Filip

MK Březová

Zákl.s.

1

 

PAVLÍČEK Miroslav

FC FULGUR Býkovice

1.liga

1

 

KOLÁŘ Ladislav

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

1

 

STEJSKAL Petr

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

1

 

NĚMEC Filip

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

DOLEŽEL Petr

TJ OREL Boskovice

1.liga

1

 

KŘÍŽ Petr st.

M.K. Louka

4.liga

1

 

VYBÍHAL Matěj

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

1

 

SEHNAL Jan

KANAP Karolín

1.liga

1

 

VRZAL Miloš

M.K. Louka

4.liga

1

 

VESELSKÝ Jan

M.K. Louka

4.liga

1

 

JAMRICH Jakub

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

1

13.

-----------------------------

------------------------------

----------

0

červené karty ...

1.

OŠLEJŠEK Lukáš

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

1

2.

-----------------------------

------------------------------

----------

0