Jump to content

 

rozlosování, výsledky, postupující ...

PŘEDKOLO:    sobota 19.března v 15:00 h. / neděle 20.března v 10:00 h.

P1

HŘEBCI Ludíkov

1 : 6

FC STARS Letovice

P2

FC FULGUR Býkovice

5 : 3

KMK Újezd u Kunštátu

P3

SK JKP Olešná

2 : 1

DKS KOPEČEK Rájec

P4

FC Brťov

2 : 6

FK Deštná

1. KOLO:        sobota 2.dubna v 16:00 h. / neděle 3.dubna v 10:00 h.

01

FK TUZEMÁK

2 : 4

FC STARS Letovice (P1)

02

FC Vítějeves

2 : 11

STAVBY A1 Letovice

03

OREL ROCK Boskovice

1 : 5

FC Žďárná

04

FC SAMPDORIA Poříčí

4 : 5

FC KVASAR Černá Hora

05

TJ SOKOL Valchov “B“

2 : 11

FC Rašov

06

HASIČI Malá Roudka

1 : 0

FK Jabloňany

07

SK MORAVAN Svitávka

4 : 1

FC Lhota u Lysic

08

SK Jestřebí

3 : 1

FC PICCOLO Černá Hora

09

PENTACO Boskovice

4 : 5

TJ OREL Boskovice

10

JIHOMORAVAN Blansko

1 : 10

SOKOL Šebrov

11

FC Spešov

3 : 2

St.B Jabloňany

12

FC Sebranice 2002

2 : 17

LPP Lhota u Lysic

13

ARTÉZIA Štěchov

0 : 6

FC Světlá

14

AJETO Adamov

3 : 0

PANTHERS Vanovice

15

TORPÉDA Vážany

5 : 1

M.K. Louka

16

FC FULGUR Býkovice (P2)

6 : 6

(3:2 pen.)

MK Velké Opatovice

17

TJ Šerkovice

0 : 3

SK JKP Olešná (P3)

18

SK Kněževes 2006

3 : 5

AC Okrouhlá

19

FK Obora

1 : 5

FC DYNAMO Čížovky

20

FC Lysice

12 : 4

BAUSPEKTRUM Třebětín

21

FK Rozhraní

2 : 1

KANAP Karolín

22

FC ROMA Olešnice

3 : 3

(4:3 pen.)

FK Rudná

23

TJ SOKOL Valchov "A"

5 : 2

SK VIKTORIA Suchý

24

FC Šebetov

4 : 1

FC Rozsíčka

25

FK PENZION ARTIS

0 : 4

FK Holešín/Kuničky

26

FC MICROTEX Lomnice

6 : 0

FC Dlouhá Lhota

27

SOKOL Lhota Rapotina

1 : 4

ARSENAL Lomnice

28

TJ K20 Šošůvka

3 : 3

(2:1 pen.)

AC Kozárov

29

FC ALUPO Dolní Lhota

5 : 4

FPO Blansko

30

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2 : 4

TJ SOKOL Křetín

31

TJ Rudka

2 : 1

FC ARTIS Bedřichov

32

FK Deštná (P4)

0 : 5

kontumačně

FC Študlov

2. KOLO:        sobota 16.dubna v 16:00 h. / neděle 17.dubna v 10:00 h.

A

STAVBY A1 Letovice

2 : 6

FC STARS Letovice

B

FC KVASAR Černá Hora

10 : 3

FC Žďárná

C

HASIČI Malá Roudka

2 : 3

FC Rašov

D

SK Jestřebí

3 : 2

SK MORAVAN Svitávka

E

SOKOL Šebrov

0 : 3

TJ OREL Boskovice

F

LPP Lhota u Lysic

7 : 4

FC Spešov

G

AJETO Adamov

5 : 0

kontumačně

FC Světlá

H

FC FULGUR Býkovice

4 : 2

TORPÉDA Vážany

CH

AC Okrouhlá

6 : 2

SK JKP Olešná

I

FC Lysice

2 : 6

FC DYNAMO Čížovky

J

FC ROMA Olešnice

0 : 12

FK Rozhraní

K

FC Šebetov

4 : 4

(5:4 pen.)

TJ SOKOL Valchov "A"

L

FC MICROTEX Lomnice

4 : 5

FK Holešín/Kuničky

M

TJ K20 Šošůvka

3 : 0

ARSENAL Lomnice

N

TJ SOKOL Křetín

3 : 3

(2:3 pen.)

FC ALUPO Dolní Lhota

O

FC Študlov

3 : 5

TJ Rudka

3. KOLO:       sobota 28.května v 17:00 h. / neděle 29.května v 10:00 h.

I

FC STARS Letovice

3 : 12

R: Švancara

FC KVASAR Černá Hora

II

FC Rašov

5 : 3

R: Filka

SK Jestřebí

III

TJ OREL Boskovice

2 : 1

R: Molt

LPP Lhota u Lysic

IV

AJETO Adamov

1 : 0

R: Prudký

FC FULGUR Býkovice

V

AC Okrouhlá

4 : 0

R: Musil

FC DYNAMO Čížovky

VI

FK Rozhraní

5 : 0

R: Čuhel

FC Šebetov

VII

FK Holešín/Kuničky

5 : 3

R: Németh

TJ K20 Šošůvka

VIII

FC ALUPO Dolní Lhota

5 : 0

kontumačně

R: Šustr

TJ Rudka

4. KOLO:     sobota 2.července v 17:00 h. / neděle 3.července v 10:00 h.

a

FC Rašov

1 : 5

R: Filka

FC KVASAR Černá Hora

b

AJETO Adamov

2 : 6

R: Maňoušek

TJ OREL Boskovice

c

FK Rozhraní

1 : 2

R: Németh

AC Okrouhlá

d

FC ALUPO Dolní Lhota

2 : 3

R: Reschovský

FK Holešín/Kuničky

FINÁLOVÝ TURNAJ:   sobota 9.července od 10:00 h.  /  BC-ČERVÁNKY RÁJEC   (Rájec-Jestřebí - prosívka)

R: Reschovský, Filka

D: Blažek

SKUPINA A:

1.  BC-ČERVÁNKY Rájec     (pořadatel finálového turnaje 2016)

 

2.  FC KVASAR Černá Hora

 

3.  TJ OREL Boskovice

A1

FC KVASAR Černá Hora

0 : 2

TJ OREL Boskovice

A2

TJ OREL Boskovice

1 : 1

BC-ČERVÁNKY Rájec

A3

BC-ČERVÁNKY Rájec

1 : 4

FC KVASAR Černá Hora

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY A:

1.

TJ OREL Boskovice

skore 2:1

4 body

2.

FC KVASAR Černá Hora

skore 4:3

3 body

3.

BC-ČERVÁNKY Rájec

skore 2:5

1 bod

SKUPINA B:

1.  SOKOL SADROS Boskovice   (vítěz finálového turnaje 2015)

 

2.  FK Holešín/Kuničky

 

3.  AC Okrouhlá

B1

SOKOL SADROS Boskovice

2 : 0

AC Okrouhlá

B2

AC Okrouhlá

0 : 2

FK Holešín/Kuničky

B3

FK Holešín/Kuničky

0 : 1

SOKOL SADROS Boskovice

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY B:

1.

SOKOL SADROS Boskovice

skore 3:0

6 bodů

2.

FK Holešín/Kuničky

skore 2:1

3 body

3.

AC Okrouhlá

skore 0:4

0 bodů

SEMIFINÁLE 1:

S1

TJ OREL Boskovice

3 : 0

FK Holešín/Kuničky

SEMIFINÁLE 2:

S2

SOKOL SADROS Boskovice

4 : 1

FC KVASAR Černá Hora

O TŘETÍ MÍSTO:

3m

FK Holešín/Kuničky

0 : 1

FC KVASAR Černá Hora

FINÁLE:

F

TJ OREL Boskovice

0 : 0

(3:2 pen.)

SOKOL SADROS Boskovice

VÍTĚZ OKRESNÍHO GIVOVA POHÁRU 2016:

T J   O R E L   B o s k o v i c e

střelci ... KONEČNÉ POŘADÍ ...

1.

TRAXL Zdeněk

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

14

2.

PANOVSKÝ Lukáš

LPP Lhota u Lysic

1.liga

9

3.

MENOUŠEK Lukáš

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

8

 

FIDLER Jakub

FC STARS Letovice

4.liga

8

 

ZVÉŠKA Radek

FK Rozhraní

1.liga

8

6.

HANIČINEC Martin

LPP Lhota u Lysic

1.liga

6

 

GRMELA Marek

FC Žďárná

2.liga

6

 

NĚMEC Marcel

FC MICROTEX Lomnice

5.liga

6

 

AUJESKÝ Michal

FK Holešín/Kuničky

3.liga

6

 

FAGULEC Martin

TJ OREL Boskovice

1.liga

6

 

KOUTNÝ Pavel

TJ OREL Boskovice

1.liga

6

 

SKŘIPSKÝ Jaromír

TJ OREL Boskovice

1.liga

6

13.

STRIA Petr

STAVBY A1 Letovice

5.liga

5

 

DOUŠEK Jakub

FC Rašov

3.liga

5

 

PIRUCHTA Radim

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

5

 

HRADECKÝ Michal

FC Šebetov

2.liga

5

 

MAZAL Antonín

LPP Lhota u Lysic

1.liga

5

 

ŠTĚPÁNEK Josef

FK Holešín/Kuničky

3.liga

5

19.

LOKAJ Petr

PENTACO Boskovice

3.liga

4

 

HLOŽEK Michal

FC Lysice

5.liga

4

 

MACHOREK Jakub

FC FULGUR Býkovice

1.liga

4

 

SKÁCEL Petr

FC FULGUR Býkovice

1.liga

4

 

KADERKA Michal

TJ SOKOL Křetín

2.liga

4

 

HEPP Jiří

SK Jestřebí

4.liga

4

 

KOUPÝ Daniel

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

4

26.

SLOVÁK Vojtěch

SOKOL Šebrov

2.liga

3

 

KONEČNÝ Marek

FC Lysice

5.liga

3

 

KRŠKA David

FC Lysice

5.liga

3

 

CHLOUPEK Luboš

BAUSPEKTRUM Třebětín

3.liga

3

 

DVOŘÁK Martin

STAVBY A1 Letovice

5.liga

3

 

MUSIL Petr

FC Lysice

5.liga

3

 

CHLOUPEK Filip

SK MORAVAN Svitávka

4.liga

3

 

ZEMACH Petr

FC STARS Letovice

4.liga

3

 

TICHÝ Vojtěch

AC Okrouhlá

1.liga

3

 

KRÁTKÝ Marek

TJ K20 Šošůvka

5.liga

3

 

ŠTOUDEK Luboš

FK Rozhraní

1.liga

3

 

FIDLER Michal

FC STARS Letovice

4.liga

3

 

KUŽEL Michal

AC Okrouhlá

1.liga

3

 

ČECH Libor

FC FULGUR Býkovice

1.liga

3

 

ŠTEFKA Vojtěch

FC Rašov

3.liga

3

 

FEIFER Adam

FC MICROTEX Lomnice

5.liga

3

 

MELUZÍN Josef

AC Okrouhlá

1.liga

3

 

POKOJ František

FC Rašov

3.liga

3

 

SEHNAL Luděk

TJ K20 Šošůvka

5.liga

3

 

KOUPÝ Zbyněk

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

3

 

BARTOŇ Jan

TJ Rudka

4.liga

3

 

HANÁK Dalibor

FC Rašov

3.liga

3

 

KARANDY Jiří

FK Holešín/Kuničky

3.liga

3

 

MOKRÝ Jakub

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

3

 

BÁRTA Vlastimil

SOKOL Sadros Boskovice

1.liga

3

51.

HONSNEJMAN Petr

FC FULGUR Býkovice

1.liga

2

 

ČADA Zdeněk

SK JKP Olešná

4.liga

2

 

DANĚK Viktor

FK Deštná

4.liga

2

 

LORENC Dušan

FK Deštná

4.liga

2

 

NECHVÍLE Marek

SOKOL Šebrov

2.liga

2

 

MITVALSKÝ Vojtěch

SOKOL Šebrov

2.liga

2

 

SLAVÍČEK Tomáš

SK Kněževes 2006

4.liga

2

 

SVOBODA Petr

MK Velké Opatovice

3.liga

2

 

ILLE Ladislav

MK Velké Opatovice

3.liga

2

 

BRACEK David

FC Rašov

3.liga

2

 

MACH Jan

AJETO Adamov

2.liga

2

 

MAREK Jaroslav

St.B Jabloňany

2.liga

2

 

ŠIRŮČEK Adam

TORPÉDA Vážany

1.liga

2

 

POLLÁK Mikuláš

FC ROMA Olešnice

Zákl.s.

2

 

HLAVENKA Tomáš

FK Rudná

2.liga

2

 

ŠMÍD Zbyněk

FC Světlá

1.liga

2

 

LETFUS Michal

FC Světlá

1.liga

2

 

TATÍČEK Aleš

AC Kozárov

2.liga

2

 

TENORA Lukáš

FC SAMPDORIA Poříčí

1.liga

2

 

RAUŠ David

TJ SOKOL Valchov “A“

3.liga

2

 

MĚCHÁČEK Ladislav

LPP Lhota u Lysic

1.liga

2

 

KUČERA Viktor

ARSENAL Lomnice

2.liga

2

 

BUKAL Pavel

ARSENAL Lomnice

2.liga

2

 

VONDÁL Pavel

AC Okrouhlá

1.liga

2

 

HALVA Aleš

SK JKP Olešná

4.liga

2

 

ZEMAN Roman

FC Rašov

3.liga

2

 

MAREŠ David

FC Rašov

3.liga

2

 

MIKULÁŠEK Jiří

FC Spešov

3.liga

2

 

PAVELEC Martin

STAVBY A1 Letovice

5.liga

2

 

NEDĚLA Martin

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

2

 

VAŠEK Jan

FC Šebetov

2.liga

2

 

PLCH Tomáš

FC ALUPO Dolní Lhota

3.liga

2

 

ŠTAFA Tomáš

FC ALUPO Dolní Lhota

3.liga

2

 

DVOŘÁČEK Roman

TJ OREL Boskovice

1.liga

2

 

PAVLŮ Bedřich

FC Žďárná

2.liga

2

 

BÁRTA Stanislav

FK Rozhraní

1.liga

2

 

SEHNAL Stanislav

FK Holešín/Kuničky

3.liga

2

 

NĚMEC Libor

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

2

 

JUKL Lukáš

FK Rozhraní

1.liga

2

 

KUŽEL Petr

AC Okrouhlá

1.liga

2

 

PREČ Antonín

SOKOL Sadros Boskovice

1.liga

2

92.

ŠINDELKA Petr

HŘEBCI Ludíkov

5.liga

1

 

FÁBERA Stanislav

FC STARS Letovice

4.liga

1

 

POKORNÝ Miloš

FC STARS Letovice

4.liga

1

 

ZEMACH Pavel

FC STARS Letovice

4.liga

1

 

PRAVEC Karel

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

1

 

TRUHLÁŘ Karel

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

1

 

TENORA Michal

KMK Újezd u Kunštátu

3.liga

1

 

BRÁZDA Pavel

DKS KOPEČEK Rájec

2.liga

1

 

SEDLÁČEK Libor

FC Brťov

Zákl.s.

1

 

SMUTNÝ Pavel

FC Brťov

Zákl.s.

1

 

KOUGL Tomáš

FK Deštná

4.liga

1

 

KLOUDA Jaroslav

FK Deštná

4.liga

1

 

MĚŠŤAN Libor

JIHOMORAVAN Blansko

Zákl.s.

1

 

JONÁŠ Karel

SOKOL Šebrov

2.liga

1

 

SKOUPÝ David

SOKOL Šebrov

2.liga

1

 

BERAN Petr

SOKOL Šebrov

2.liga

1

 

KADLEC David

SK Kněževes 2006

4.liga

1

 

PALLA Jiří

FK Rozhraní

1.liga

1

 

KRYSTL Roman

FK Rozhraní

1.liga

1

 

SEHNAL Jan

KANAP Karolín

1.liga

1

 

ŠEBEK Jan

FC FULGUR Býkovice

1.liga

1

 

NIESSNER Marek

MK Velké Opatovice

3.liga

1

 

SVOBODA Tomáš

MK Velké Opatovice

3.liga

1

 

HRUŠKA Rostislav

FC ALUPO Dolní Lhota

3.liga

1

 

SEDLÁČEK Michal

FC ALUPO Dolní Lhota

3.liga

1

 

ŠTROF Aleš

FC ALUPO Dolní Lhota

3.liga

1

 

SEHNAL Martin

FC ALUPO Dolní Lhota

3.liga

1

 

ŠMERDA Alois

FPO Blansko

4.liga

1

 

DOBIÁŠEK Ivo

FPO Blansko

4.liga

1

 

ČERVENÝ Jaromír

FPO Blansko

4.liga

1

 

KRATOCHVÍL David

FPO Blansko

4.liga

1

 

RECH Václav

SK JKP Olešná

4.liga

1

 

ŘÍČÁNEK Dominik

SK JKP Olešná

4.liga

1

 

STEHLÍK Stanislav

TJ Rudka

4.liga

1

 

KRÁSA Petr

TJ Rudka

4.liga

1

 

SEDLÁČEK Lukáš

FC ARTIS Bedřichov

3.liga

1

 

JANÍK Dominik

SK Jestřebí

4.liga

1

 

KEJHA Richard

SK Jestřebí

4.liga

1

 

BENKE Zdeněk

FC PICCOLO Černá Hora

4.liga

1

 

KOREC Jakub

TJ SOKOL Valchov “B“

5.liga

1

 

MATUŠŮ Jakub

TJ SOKOL Valchov “B“

5.liga

1

 

KOVAŘÍK Aleš

AJETO Adamov

2.liga

1

 

SUCHÝ Jiří

SK ŽÍZEŇ Petrovice

5.liga

1

 

ČUPR Tomáš

SK ŽÍZEŇ Petrovice

5.liga

1

 

BEDNÁŘ Marek

TJ SOKOL Křetín

2.liga

1

 

MARESCH Michal

TJ SOKOL Křetín

2.liga

1

 

MIKULÁŠEK Ondřej

FC Spešov

3.liga

1

 

KOVAŘÍK Jaromír

FC Spešov

3.liga

1

 

KUBÍN Jan

BAUSPEKTRUM Třebětín

3.liga

1

 

HRDLIČKA Radim

TORPÉDA Vážany

1.liga

1

 

POSPÍŠIL Tomáš

TORPÉDA Vážany

1.liga

1

 

KORČÁK Vlastimil

TORPÉDA Vážany

1.liga

1

 

MIKSAN Lukáš

M.K. Louka

5.liga

1

 

ŠTĚRBA Viktor

FK Obora

Zákl.s.

1

 

SOLDÁN Aleš

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

1

 

LEPKA Ondřej

FC Šebetov

2.liga

1

 

BOČEK Přemysl

FC Rozsíčka

3.liga

1

 

ŠIROKÝ Jiří

FC ROMA Olešnice

Zákl.s.

1

 

KALOD Lukáš

FK Rudná

2.liga

1

 

BURGR Jiří

OREL ROCK Boskovice

Zákl.s.

1

 

BORKOVEC Jan

FC MICROTEX Lomnice

5.liga

1

 

LETFUS Matěj

FC Světlá

1.liga

1

 

DOKOUPIL Filip

FC Světlá

1.liga

1

 

SEHNAL Petr

TJ K20 Šošůvka

5.liga

1

 

MYNAŘÍK Tomáš

TJ K20 Šošůvka

5.liga

1

 

CRHÁK Petr

AC Kozárov

2.liga

1

 

KALOUSEK Michal

STAVBY A1 Letovice

5.liga

1

 

ŠMERAL Vít

STAVBY A1 Letovice

5.liga

1

 

PLUHÁČEK Karel

FC Vítějeves

Zákl.s.

1

 

MATĚJKA David

FC Vítějeves

Zákl.s.

1

 

JURKA Martin

HASIČI Malá Roudka

3.liga

1

 

NOVOTNÝ Adam

FC SAMPDORIA Poříčí

1.liga

1

 

ŠTARHA David

FC SAMPDORIA Poříčí

1.liga

1

 

ŠTEFANÁK David

TJ SOKOL Valchov “A“

3.liga

1

 

KRATOCHVÍL Petr

TJ SOKOL Valchov “A“

3.liga

1

 

PŘIBYL Roman

TJ SOKOL Valchov “A“

3.liga

1

 

ČÍŽEK Pavel

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

1

 

TAKAČ Michal

SK VIKTORIA Suchý

1.liga

1

 

NEZVAL Petr

FC Sebranice 2002

Zákl.s.

1

 

HANÁK Vít

FC Sebranice 2002

Zákl.s.

1

 

SETNIČKA Jan

LPP Lhota u Lysic

1.liga

1

 

DVOŘÁK David

FK TUZEMÁK

5.liga

1

 

BEDNÁŘ Karel

FK TUZEMÁK

5.liga

1

 

BOHATEC Ladislav

FC STARS Letovice

4.liga

1

 

JANÍČEK Jiří

SOKOL Lhota Rapotina

4.liga

1

 

VAVŘÍČEK Zdeněk

SK MORAVAN Svitávka

4.liga

1

 

MARŠÁLEK Tomáš

SK MORAVAN Svitávka

4.liga

1

 

PETERKA David

SK MORAVAN Svitávka

4.liga

1

 

DOSTÁL Radek

FC Lhota u Lysic

4.liga

1

 

ŘEHÁČEK Jaroslav

STAVBY A1 Letovice

5.liga

1

 

JUREK Lukáš

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

1

 

RICHTER Miloš

HASIČI Malá Roudka

3.liga

1

 

JURKA Lukáš

HASIČI Malá Roudka

3.liga

1

 

SVOBODA Adam

SK Jestřebí

4.liga

1

 

ZEMAN Alois

LPP Lhota u Lysic

1.liga

1

 

MAN Marek

FC Spešov

3.liga

1

 

TRÁVNÍČEK Jan

FC Spešov

3.liga

1

 

POKORNÝ Martin

FC Spešov

3.liga

1

 

SVOBODA Jan

FC FULGUR Býkovice

1.liga

1

 

ŠČUDLA Petr

TORPÉDA Vážany

1.liga

1

 

PŘIKRYL Lukáš

TORPÉDA Vážany

1.liga

1

 

PROCHÁZKA Jiří

AC Okrouhlá

1.liga

1

 

FÖLDVARY Alfréd

SK JKP Olešná

4.liga

1

 

MÁSLO Martin

FC Lysice

5.liga

1

 

KOLÁŘ Vojtěch

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

1

 

ŠEVČÍK Lukáš

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

1

 

KRENAR Lubomír

FC DYNAMO Čížovky

2.liga

1

 

BAČOVSKÝ Filip

TJ SOKOL Křetín

2.liga

1

 

ŠVANCARA Martin

FK Rozhraní

1.liga

1

 

ŽITŇÁK Martin

FK Rozhraní

1.liga

1

 

FRIC Zdeněk

FK Rozhraní

1.liga

1

 

GRÉNAR Jakub

TJ SOKOL Valchov “A“

3.liga

1

 

BARÁK Roman

TJ SOKOL Valchov “A“

3.liga

1

 

NOVOTNÝ Aleš

TJ SOKOL Valchov “A“

3.liga

1

 

GRÉNAR David

TJ SOKOL Valchov “A“

3.liga

1

 

PĚTA Josef

FC Študlov

Zákl.s.

1

 

MATUŠEK Marek

FC Študlov

Zákl.s.

1

 

MORAVEC František

FC Študlov

Zákl.s.

1

 

JURÁNEK Jan

TJ Rudka

4.liga

1

 

DUCHÁČEK Milan

TJ Rudka

4.liga

1

 

MACÉNEK Dominik

FC STARS Letovice

4.liga

1

 

STEJSKAL Petr

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

1

 

PODĚBRADSKÝ Jiří

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

1

 

KUBÁSEK Marek

SK Jestřebí

4.liga

1

 

HAVLENA Vojtěch

SK Jestřebí

4.liga

1

 

DOLEŽEL Petr

TJ OREL Boskovice

1.liga

1

 

BOČEK Vítězslav

LPP Lhota u Lysic

1.liga

1

 

DÁŇA Lubomír

AJETO Adamov

2.liga

1

 

ŠUBRT Martin

AJETO Adamov

2.liga

1

 

PILÁT Petr

AJETO Adamov

2.liga

1

 

KNÖDL Michal

TJ OREL Boskovice

1.liga

1

 

VÍT Jiří

AC Okrouhlá

1.liga

1

 

MARTINEK Petr

AC Okrouhlá

1.liga

1

 

POLÁK Petr

TJ K20 Šošůvka

5.liga

1

 

HEBKÝ Zdeněk

FC ALUPO Dolní Lhota

3.liga

1

 

ŽŮREK Jan

FC ALUPO Dolní Lhota

3.liga

1

 

VLADÍK Jan

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

KOPECKÝ Tomáš

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

MUCHA Tomáš

AC Okrouhlá

1.liga

1

 

PADĚRA Ondřej

SOKOL Sadros Boskovice

1.liga

1

 

ODEHNAL Martin

SOKOL Sadros Boskovice

1.liga

1

 

BUCHTA Robin

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

1

 

PAVLÍČEK Tomáš

BC-ČERVÁNKY Rájec

2.liga

1

 

KUNC David

BC-ČERVÁNKY Rájec

2.liga

1

 

NĚMEC Filip

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

237.

---------------------------

------------------------------

----------

0

 

žluté karty ...

1.

KROUTIL Jiří

JIHOMORAVAN Blansko

Zákl.s.

1

 

KOUPÝ Daniel

FC KVASAR Černá Hora

1.liga

1

 

BÁRTA Vlastimil

SOKOL Sadros Boskovice

1.liga

1

 

KAMENICKÝ Patrik

AC Okrouhlá

1.liga

1

 

KOPECKÝ Tomáš

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

 

NĚMEC Filip

FK Holešín/Kuničky

3.liga

1

7.

---------------------------

------------------------------

----------

0

červené karty ...

X

---------------------------

------------------------------

----------

0