Jump to content

 

Rozlosování, výsledky, postupující ...

1. KOLO:     sobota 13.dubna v 16:00 hod. / neděle 14.dubna v 10:00 hod.

01

SK Jestřebí

 bez boje

/ volný los a přímý postup do 2. kola /

02

M.K. Louka

0 : 9

FC Rašov

03

FC Brťov

1 : 0

FK Deštná

04

FC FULGUR Býkovice

2 : 1

HASIČI Malá Roudka

05

FC Spešov

1 : 4

PANTHERS Vanovice

06

TORPÉDA Vážany

3 : 0

KANAP Karolín

07

STARS Letovice

1 : 9

AC Okrouhlá

08

BK SADROS Boskovice

14 : 0

TJ SOKOL Valchov

09

SK ŽÍZEŇ Petrovice

4 : 5

OREL ROCK Boskovice

10

AC Kozárov

3 : 0

SHARKS Štěchov

11

FC Lhota u Lysic

2 : 0

TJ OREL Boskovice

12

SOKOL Lhota Rapotina

 bez boje

0 : 5

kontumačně 

SK MORAVAN Svitávka

13

FC ALUPO Dolní Lhota

2 : 3

AJETO Adamov

14

LPP Lhota u Lysic

17 : 2

SOKOL Chornice

15

FC Velenov

1 : 3

FC SAMPDORIA Poříčí

16

FC Lysice

 bez boje

5 : 0

kontumačně

TJ Šerkovice "B"

17

FC ARTIS Bedřichov

 bez boje

/ volný los a přímý postup do 2. kola /

18

MK BANÁNI Rájec

3 : 0

HŘEBCI Ludíkov

19

FC KVASAR Černá Hora

rozhodnutí DK SMFBL

oba týmy vyloučeny

FK Rudná

20

FK Rozhraní

7 : 0

FC PICCOLO Černá Hora

21

SK Kněževes 2006

1 : 5

ARSENAL Lomnice

22

TJ Ostrov u Macochy

3 : 3

(2:1 pen.)

MK Březová

23

FC Rozsíčka

2 : 1

SK JKP Olešná

24

JIHOMORAVAN Blansko

3 : 7

FK Holešín / Kuničky

25

TJ SOKOL Křetín

0 : 2

TJ Šerkovice "A"

26

FC MICROTEX Lomnice

10 : 1

FC ROMA Olešnice

27

FC Světlá

0 : 1

FC Sebranice 2002

28

FC DYNAMO Čížovky

6 : 0

S.t.B Jabloňany

29

CELTIC Újezd u Boskovic

2 : 0

FK Jabloňany

30

TJ K20 Šošůvka

9 : 1

FK Obora

31

FPO Blansko

3 : 4

BC-ČERVÁNKY Rájec

32

TJ Rudka

 bez boje

/ volný los a přímý postup do 2. kola /

2. KOLO:   středa 1.května v 17:00 hod.

A

FC Rašov

11 : 2

SK Jestřebí

B

FC FULGUR Býkovice

 5 : 0 

FC Brťov

C

TORPÉDA Vážany

3 : 2

PANTHERS Vanovice

D

BK SADROS Boskovice

13 : 3

AC Okrouhlá

E

AC Kozárov

4 : 1

OREL ROCK Boskovice

F

SK MORAVAN Svitávka

1 : 4

FC Lhota u Lysic

G

LPP Lhota u Lysic

10 : 5

AJETO Adamov

H

FC Lysice

8 : 6

FC SAMPDORIA Poříčí

CH

MK BANÁNI Rájec

3 : 2

FC ARTIS Bedřichov

I

FK Rozhraní

 bez boje

/ volné kolo a přímý postup do 3. kola /

J

TJ Ostrov u Macochy

0 : 11

ARSENAL Lomnice

K

FK Holešín / Kuničky

bez boje

5 : 0

kontumačně

FC Rozsíčka

L

FC MICROTEX Lomnice

0 : 2

TJ Šerkovice "A"

M

FC DYNAMO Čížovky

3 : 2

FC Sebranice 2002

N

TJ K20 Šošůvka

5 : 1

CELTIC Újezd u Boskovic

O

TJ Rudka

1 : 5

BC-ČERVÁNKY Rájec

3. KOLO:   středa 8.května v 17:00 hod.

I

FC Rašov

2 : 2

(0:1 pen.)

R: Filka

FC FULGUR Býkovice

II

TORPÉDA Vážany

4 : 1

R: Stria

BK SADROS Boskovice

III

AC Kozárov

2 : 0

R: Reschovský

FC Lhota u Lysic

IV

LPP Lhota u Lysic

4 : 2

R: Németh

FC Lysice

V

MK BANÁNI Rájec

2 : 4

R: Zouhar

FK Rozhraní

VI

ARSENAL Lomnice

5 : 0

R: Hlavička

FK Holešín / Kuničky

VII

TJ Šerkovice "A"

5 : 0

R: Dolníček F.

FC DYNAMO Čížovky

VIII

TJ K20 Šošůvka

1 : 6

R: Molt

BC-ČERVÁNKY Rájec

4. KOLO:  středa 19.června v 17:00 hod. 

a

TORPÉDA Vážany

 : 

R: ..........

FC FULGUR Býkovice

b

LPP Lhota u Lysic

 : 

R: ..........

AC Kozárov

c

ARSENAL Lomnice

 : 

R: ..........

FK Rozhraní

d

BC-ČERVÁNKY Rájec

 : 

R: ..........

TJ Šerkovice "A"

FINÁLOVÝ TURNAJ:     sobota 6.července od 10:00 hod.  /  KMK Újezd u Kunštátu   (Újezd u Kunštátu - tráva)

! Rozlosování skupin proběhne v 9:00 hodin přímo na místě v den konání finálového turnaje !

R: .........., .........., ..........

D: ..........

SKUPINA A:

1.  KMK Újezd u Kunštátu   (pořadatel finálového turnaje 2019)

 

2.  ???   (postupující 2019)

 

3.  ???   (postupující 2019)

A1

 

 : 

 

A2

 

 : 

 

A3

 

 : 

 

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY  A:

1.

postup

 

? bodů

? V

? R

? P

? : ?

2.

postup

 

? bodů

? V

? R

? P

? : ?

3.

konec

 

? bodů

? V

? R

? P

? : ?

SKUPINA B:

1.  SK VIKTORIA Suchý   (vítěz finálového turnaje 2018)

 

2.  ???   (postupující 2019)

 

3.  ???   (postupující 2019)

B1

 

 : 

 

B2

 

 : 

 

B3

 

 : 

 

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY  B:

1.

postup

 

? bodů

? V

? R

?P

? : ?

2.

postup

 

? bodů

? V

? R

? P

? : ?

3.

konec

 

? bodů

? V

? R

? P

? : ?

SEMIFINÁLE  1:

S1

 

 : 

 

SEMIFINÁLE  2:

S2

 

 : 

 

O TŘETÍ MÍSTO:

3m

 

 : 

 

FINÁLE:

F

 

 : 

 

VÍTĚZ O POHÁR SENÁTORKY 2019:

???

žluté karty ...

1.

ŠUBRT Martin

AJETO Adamov

2.liga

1

červené karty ...

1.

 

 

 

 

TOP střelci ... (po 2.kole) ...

1.

PADĚRA Ondřej

BK SADROS Boskovice

1.liga

14

(8+6)

2.

MUCHA Tomáš

AC Okrouhlá

2.liga

8

(5+3)

3.

KRŠKA David

LPP Lhota u Lysic

1.liga

7

(7+0)

4.

SEHNAL Luděk

TJ K20 Šošůvka

5.liga

7

(4+3)

5.

VESELÝ Lukáš

ARSANEL Lomnice

1.liga

7

(3+4)