Jump to content

 

rozlosování, výsledky, postupující ...

1. KOLO:     sobota 7.dubna v 16:00 hod. / neděle 8.dubna v 10:00 hod.

01

KANAP Karolín

0 : 3

S.t.B Jabloňany

02

PANTHERS Vanovice

4 : 2

FC SAMPDORIA Poříčí

03

MK Březová

0 : 11

SOKOL SADROS Boskovice

04

AJETO Adamov

5 : 0

kontumačně

FC Rozsíčka

05

TJ Šerkovice

5 : 3

TJ SOKOL Křetín

06

TJ K20 Šošůvka

2 : 0

FK Holešín / Kuničky

07

SK Kněževes 2006

4 : 1

FK Deštná

08

TJ OREL Boskovice

5 : 3

FC Velenov / Žďárná

09

FC Sebranice 2002

0 : 0

(2:1 pen.)

TJ Rudka

10

FC ROMA Olešnice

2 : 12

TJ SOKOL Valchov “A“

11

PENTACO Boskovice

3 : 6

FPO Blansko

12

SK ŽÍZEŇ Petrovice

8 : 4

FC PICCOLO Černá Hora

13

SHARKS Štěchov

1 : 0

HŘEBCI Ludíkov

14

FC MICROTEX Lomnice

8 : 3

FC DYNAMO Čížovky

15

SK MORAVAN Svitávka

0 : 3

SK VIKTORIA Suchý

16

FC Spešov

6 : 0

FC Študlov

17

FK Obora

2 : 5

AC Kozárov

18

FC Lysice

10 : 4

FK PENZION ARTIS Bedřichov

19

FC Lhota u Lysic

7 : 1

FC FULGUR Býkovice

20

FK Jabloňany

0 : 6

KMK Újezd u Kunštátu

21

FC ALUPO Dolní Lhota

9 : 2

OREL ROCK Boskovice

22

FC Dlouhá Lhota

0 : 0

(4:5 pen.)

FFK KOBRA Blansko

23

FK Rudná

2 : 4

FK Rozhraní

24

SOKOL Lhota Rapotina

5 : 3

FC Šebetov

25

FC Světlá

0 : 1

DKS KOPEČEK Rájec

26

TJ Ostrov u Macochy

2 : 4

STARS Letovice

27

AC Okrouhlá

8 : 2

HASIČI Malá Roudka

28

JIHOMORAVAN Blansko

7 : 4

SK JKP Olešná

29

MK BANÁNI Rájec

0 : 8

FC Rašov

30

ARSENAL Lomnice

9 : 3

FC Brťov

31

SK Jestřebí

1 : 8

TJ TORPÉDA Vážany

32

BC-ČERVÁNKY Rájec

2 : 4

LPP Lhota u Lysic

2. KOLO:   úterý 1.května v 17:00 hod.

A

PANTHERS Vanovice

2 : 4

S.t.B Jabloňany

B

AJETO Adamov

1 : 6

SOKOL SADROS Boskovice

C

TJ K20 Šošůvka

3 : 5

TJ Šerkovice

D

TJ OREL Boskovice

11 : 6

SK Kněževes 2006

E

TJ SOKOL Valchov “A“

2 : 0

FC Sebranice 2002

F

SK ŽÍZEŇ Petrovice

3 : 7

FPO Blansko

G

FC MICROTEX Lomnice

7 : 1

SHARKS Štěchov

H

FC Spešov

4 : 14

SK VIKTORIA Suchý

CH

FC Lysice

2 : 1

AC Kozárov

I

KMK Újezd u Kunštátu

5 : 1

FC Lhota u Lysic

J

FFK KOBRA Blansko

1 : 1

(0:2 pen.)

FC ALUPO Dolní Lhota

K

SOKOL Lhota Rapotina

2 : 9

FK Rozhraní

L

STARS Letovice

5 : 0

kontumačně

DKS KOPEČEK Rájec

M

JIHOMORAVAN Blansko

0 : 5

kontumačně

AC Okrouhlá

N

ARSENAL Lomnice

1 : 2

FC Rašov

O

LPP Lhota u Lysic

10 : 2 

TJ TORPÉDA Vážany

3. KOLO:   úterý 8.května v 17:00 hod.

I

S.t.B Jabloňany

1 : 4

R: Stria

SOKOL SADROS Boskovice

II

TJ Šerkovice

0 : 4

R: Prudký

TJ OREL Boskovice

III

TJ SOKOL Valchov “A“

5 : 0

kontumačně

R: Musil

FPO Blansko

IV

FC MICROTEX Lomnice

1 : 4

R: Filka

SK VIKTORIA Suchý

V

FC Lysice

2 : 3

R: Németh

KMK Újezd u Kunštátu

VI

FC ALUPO Dolní Lhota

1 : 1

(1:2 pen.)

R: Reschovský

FK Rozhraní

VII

STARS Letovice

1 : 7

R: Dolníček F.

D: Blažek

AC Okrouhlá

VIII

FC Rašov

5 : 5

(0:2 pen.)

R: Filka

LPP Lhota u Lysic

4. KOLO:  sobota 23.června v 17:00 hod. / neděle 24.června v 10:00 hod.

a

TJ OREL Boskovice

6 : 11

R: Stria

SOKOL SADROS Boskovice

b

SK VIKTORIA Suchý

10 : 2

R: Kolář

TJ SOKOL Valchov “A“

c

FK Rozhraní

1 : 5

R: Prudký

KMK Újezd u Kunštátu

d

LPP Lhota u Lysic

5 : 0

kontumačně

R: Filka

AC Okrouhlá

FINÁLOVÝ TURNAJ:     pátek 6.července od 10:00 hod.  /  FC KVASAR Černá Hora   (sportovní areál Černá Hora - tráva)

R: Vafka, Stria, Filka

D: Blažek

SKUPINA A:

1.  KMK Újezd u Kunštátu

 

2.  M.K. Louka

 

3.  SOKOL SADROS Boskovice

A1

KMK Újezd u Kunštátu

3 : 1

M.K. Louka

A2

KMK Újezd u Kunštátu

1 : 3

SOKOL SADROS Boskovice

A3

M.K. Louka

0 : 4

SOKOL SADROS Boskovice

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY  A:

1.

postup

SOKOL SADROS Bce

6 bodů

2 V

0 R

0 P

7 : 1

2.

postup

KMK Újezd u Kunštátu

3 body

1 V

0 R

1 P

4 : 4

3.

konec

M.K. Louka

0 bodů

0 V

0 R

2 P

1 : 7

SKUPINA B:

1.  LPP Lhota u Lysic

 

2.  FC KVASAR Černá Hora

 

3.  SK VIKTORIA Suchý

B1

LPP Lhota u Lysic

5 : 0

FC KVASAR Černá Hora

B2

LPP Lhota u Lysic

1 : 2

SK VIKTORIA Suchý

B3

FC KVASAR Černá Hora

1 : 1

SK VIKTORIA Suchý

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY  B:

1.

postup

SK VIKTORIA Suchý

4 body

1 V

1 R

0 P

3 : 2

2.

postup

LPP Lhota u Lysic

3 body

1 V

0 R

1 P

6 : 2

3.

konec

FC KVASAR Černá Hora

1 bod

0 V

1 R

1 P

1 : 6

SEMIFINÁLE  1:

S1

SOKOL SADROS Boskovice

2 : 2

(2:1 pen.)

LPP Lhota u Lysic

SEMIFINÁLE  2:

S2

SK VIKTORIA Suchý

1 : 1

(3:1 pen.)

KMK Újezd u Kunštátu

O TŘETÍ MÍSTO:

3m

LPP Lhota u Lysic

2 : 1

KMK Újezd u Kunštátu

FINÁLE:

F

SOKOL SADROS Boskovice

1 : 2

SK VIKTORIA Suchý

VÍTĚZ O POHÁR SENÁTORKY 2018:

SK VIKTORIA Suchý