Jump to content

 

přehled účastníků ...

  1. SK Jestřebí

  2. SK JKP Olešná

  3. FC Lysice

  4. TJ Šerkovice

  5. PANTHERS Vanovice

  6. TJ SOKOL Valchov "B"

  7. SK ŽÍZEŇ Petrovice

  8. TJ K20 Šošůvka

  9. OREL ROCK Boskovice

10. SHARKS Štěchov

11. FC Sebranice 2002

12. FC Brťov

rozlosování ... výsledky ...

1.kolo

DOMÁCÍ

so 1.4. / ne 2.4.

HOSTÉ

so 16h.

SK Jestřebí

7 : 4

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 16h.

FC Brťov

2 : 2

TJ SOKOL Valchov “B“

so 16h.

FC Lysice

1 : 1

OREL ROCK Boskovice

so 16h.

TJ Šerkovice

3 : 2

SHARKS Štěchov

so 16h.

PANTHERS Vanovice

2 : 5

FC Sebranice 2002

ne 10h.

SK JKP Olešná

1 : 2

TJ K20 Šošůvka

2.kolo

DOMÁCÍ

so 8.4. / ne 9.4.

HOSTÉ

so 16h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

4 : 1

TJ SOKOL Valchov “B“

so 16h.

FC Sebranice 2002

7 : 0

FC Brťov

so 16h.

SHARKS Štěchov

1 : 3

PANTHERS Vanovice

so 16h.

OREL ROCK Boskovice

1 : 3

TJ Šerkovice

so 16h.

TJ K20 Šošůvka

1 : 4

FC Lysice

so 16h.

SK Jestřebí

1 : 4

SK JKP Olešná

3.kolo

DOMÁCÍ

so 22.4. / ne 23.4.

HOSTÉ

so 16h.

FC Lysice

3 : 3

SK Jestřebí

so 16h.

TJ Šerkovice

6 : 1

TJ K20 Šošůvka

so 16h.

PANTHERS Vanovice

7 : 4

OREL ROCK Boskovice

so 16h.

FC Brťov

2 : 1

SHARKS Štěchov

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

1 : 5

FC Sebranice 2002

ne 10h.

SK JKP Olešná

5 : 1

SK ŽÍZEŇ Petrovice

4.kolo

DOMÁCÍ

so 6.5. / ne 7.5.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1 : 8

FC Sebranice 2002

so 17h.

SHARKS Štěchov

0 : 1

TJ SOKOL Valchov “B“

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

5 : 3

FC Brťov

so 17h.

TJ K20 Šošůvka

3 : 6

PANTHERS Vanovice

so 17h.

SK Jestřebí

6 : 5

TJ Šerkovice

ne 10h.

SK JKP Olešná

4 : 2

FC Lysice

5.kolo

DOMÁCÍ

so 13.5. / ne 14.5.

HOSTÉ

so 17h.

FC Lysice

4 : 2

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 17h.

TJ Šerkovice

5 : 2

SK JKP Olešná

so 17h.

PANTHERS Vanovice

2 : 1

SK Jestřebí

so 17h.

FC Brťov

1 : 1

TJ K20 Šošůvka

so 17h.

FC Sebranice 2002

4 : 0

SHARKS Štěchov

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

0 : 5

OREL ROCK Boskovice

6.kolo

DOMÁCÍ

so 20.5. / ne 21.5.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2 : 2

SHARKS Štěchov

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

1 : 2

FC Sebranice 2002

so 17h.

TJ K20 Šošůvka

1 : 1

TJ SOKOL Valchov “B“

so 17h.

SK Jestřebí

2 : 2

FC Brťov

so 17h.

FC Lysice

1 : 2

TJ Šerkovice

ne 10h.

SK JKP Olešná

1 : 2

PANTHERS Vanovice

7.kolo

DOMÁCÍ

so 27.5. / ne 28.5.

HOSTÉ

so 17h.

TJ Šerkovice

2 : 1

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 17h.

PANTHERS Vanovice

0 : 2

FC Lysice

so 17h.

FC Brťov

1 : 6

SK JKP Olešná

so 17h.

FC Sebranice 2002

5 : 1

TJ K20 Šošůvka

so 17h.

SHARKS Štěchov

2 : 3

OREL ROCK Boskovice

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

0 : 4

SK Jestřebí

8.kolo

DOMÁCÍ

so 3.6. / ne 4.6.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

3 : 3

OREL ROCK Boskovice

so 17h.

TJ K20 Šošůvka

2 : 2

SHARKS Štěchov

so 17h.

SK Jestřebí

0 : 2

FC Sebranice 2002

so 17h.

TJ Šerkovice

4 : 0

PANTHERS Vanovice

so 17h.

FC Lysice

1 : 4

FC Brťov

ne 10h.

SK JKP Olešná

3 : 1

TJ SOKOL Valchov “B“

9.kolo

DOMÁCÍ

so 10.6. / ne 11.6.

HOSTÉ

so 17h.

PANTHERS Vanovice

0 : 1

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 17h.

FC Brťov

3 : 0

TJ Šerkovice

so 17h.

FC Sebranice 2002

3 : 1

SK JKP Olešná

so 17h.

SHARKS Štěchov

1 : 3

SK Jestřebí

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

8 : 3

TJ K20 Šošůvka

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

0 : 8

FC Lysice

10.kolo

DOMÁCÍ

so 17.6. / ne 18.6.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2 : 4

TJ K20 Šošůvka

so 17h.

SK Jestřebí

8 : 2

OREL ROCK Boskovice

so 17h.

PANTHERS Vanovice

3 : 1

FC Brťov

so 17h.

FC Lysice

2 : 5

FC Sebranice 2002

so 17h.

TJ Šerkovice

5 : 0

TJ SOKOL Valchov “B“

ne 10h.

SK JKP Olešná

2 : 1

SHARKS Štěchov

11.kolo

DOMÁCÍ

so 24.6. / ne 25.6.

HOSTÉ

so 17h.

FC Brťov

4 : 3

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 17h.

FC Sebranice 2002

0 : 3

TJ Šerkovice

so 17h.

SHARKS Štěchov

2 : 0

FC Lysice

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

4 : 7

SK JKP Olešná

so 17h.

TJ K20 Šošůvka

1 : 1

SK Jestřebí

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

1 : 2

PANTHERS Vanovice

12.kolo

DOMÁCÍ

so 12.8. / ne 13.8.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1 : 2

SK Jestřebí

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

3 : 4

FC Lysice

so 17h.

SHARKS Štěchov

0 : 1

TJ Šerkovice

so 17h.

FC Sebranice 2002

8 : 5

PANTHERS Vanovice

so 17h.

TJ K20 Šošůvka

0 : 5

SK JKP Olešná

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

4 : 1

FC Brťov

13.kolo

DOMÁCÍ

so 19.8. / ne 20.8.

HOSTÉ

so 17h.

FC Brťov

0 : 6

FC Sebranice 2002

so 17h.

PANTHERS Vanovice

9 : 1

SHARKS Štěchov

so 17h.

TJ Šerkovice

7 : 0

OREL ROCK Boskovice

so 17h.

FC Lysice

12 : 1

TJ K20 Šošůvka

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

4 : 2

SK ŽÍZEŇ Petrovice

ne 10h.

SK JKP Olešná

2 : 5

SK Jestřebí

14.kolo

DOMÁCÍ

so 26.8. / ne 27.8.

HOSTÉ

so 17h.

FC Sebranice 2002

3 : 0

TJ SOKOL Valchov “B“

so 17h.

SK Jestřebí

1 : 2

FC Lysice

so 17h.

TJ K20 Šošůvka

0 : 5

TJ Šerkovice

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

3 : 1

PANTHERS Vanovice

so 17h.

SHARKS Štěchov

1 : 0

FC Brťov

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

5 : 5

SK JKP Olešná

15.kolo

DOMÁCÍ

so 2.9. / ne 3.9.

HOSTÉ

so 17h.

FC Sebranice 2002

3 : 1

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 17h.

FC Brťov

4 : 2

OREL ROCK Boskovice

so 17h.

PANTHERS Vanovice

3 : 1

TJ K20 Šošůvka

so 17h.

TJ Šerkovice

4 : 1

SK Jestřebí

so 17h.

FC Lysice

4 : 2

SK JKP Olešná

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

0 : 2

SHARKS Štěchov

16.kolo

DOMÁCÍ

so 9.9. / ne 10.9.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1 : 3

FC Lysice

so 17h.

SHARKS Štěchov

2 : 3

FC Sebranice 2002

so 17h.

SK Jestřebí

2 : 5

PANTHERS Vanovice

so 17h.

TJ K20 Šošůvka

4 : 4

FC Brťov

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

5 : 0

TJ SOKOL Valchov “B“

ne 10h.

SK JKP Olešná

4 : 0

TJ Šerkovice

17.kolo

DOMÁCÍ

so 16.9. / ne 17.9.

HOSTÉ

so 17h.

SHARKS Štěchov

3 : 1

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 17h.

FC Sebranice 2002

11 : 1

OREL ROCK Boskovice

so 17h.

FC Brťov

2 : 5

SK Jestřebí

so 17h.

TJ Šerkovice

6 : 1

FC Lysice

so 17h.

PANTHERS Vanovice

0 : 4

SK JKP Olešná

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

2 : 2

TJ K20 Šošůvka

18.kolo

DOMÁCÍ

so 23.9. / ne 24.9.

HOSTÉ

so 17h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

4 : 6

TJ Šerkovice

so 17h.

FC Lysice

6 : 5

PANTHERS Vanovice

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

2 : 4

SHARKS Štěchov

so 17h.

SK Jestřebí

4 : 3

TJ SOKOL Valchov “B“

so 17h.

TJ K20 Šošůvka

4 : 2

FC Sebranice 2002

ne 10h.

SK JKP Olešná

7 : 1

FC Brťov

19.kolo

DOMÁCÍ

so 30.9. / ne 1.10.

HOSTÉ

so 17h.

OREL ROCK Boskovice

2 : 0

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 17h.

SHARKS Štěchov

5 : 0

kontumačně

TJ K20 Šošůvka

so 17h.

FC Sebranice 2002

4 : 0

SK Jestřebí

so 17h.

PANTHERS Vanovice

2 : 1

TJ Šerkovice

so 17h.

FC Brťov

1 : 17

FC Lysice

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

1 : 5

SK JKP Olešná

20.kolo

DOMÁCÍ

so 7.10. / ne 8.10.

HOSTÉ

so 16h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

6 : 2

PANTHERS Vanovice

so 16h.

TJ Šerkovice

7 : 2

FC Brťov

so 16h.

SK Jestřebí

2 : 4

SHARKS Štěchov

so 16h.

TJ K20 Šošůvka

4 : 1

OREL ROCK Boskovice

so 16h.

FC Lysice

10 : 1

TJ SOKOL Valchov “B“

ne 10h.

SK JKP Olešná

4 : 0

FC Sebranice 2002

21.kolo

DOMÁCÍ

so 14.10. / ne 15.10.

HOSTÉ

so 16h.

TJ K20 Šošůvka

4 : 5

SK ŽÍZEŇ Petrovice

so 16h.

OREL ROCK Boskovice

3 : 6

SK Jestřebí

so 16h.

FC Brťov

3 : 8

PANTHERS Vanovice

so 16h.

FC Sebranice 2002

1 : 2

FC Lysice

so 16h.

SHARKS Štěchov

1 : 2

SK JKP Olešná

so 18h.

TJ SOKOL Valchov “B“

0 : 5

TJ Šerkovice

22.kolo

DOMÁCÍ

so 21.10. / ne 22.10.

HOSTÉ

so 16h.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

3 : 3

FC Brťov

so 16h.

PANTHERS Vanovice

3 : 2

TJ SOKOL Valchov “B“

so 16h.

TJ Šerkovice

1 : 3

FC Sebranice 2002

so 16h.

FC Lysice

3 : 5

SHARKS Štěchov

so 16h.

SK Jestřebí

8 : 1

TJ K20 Šošůvka

ne 10h.

SK JKP Olešná

10 : 1

OREL ROCK Boskovice

tabulka ... KONEČNÉ POŘADÍ ...

POŘADÍ

TÝM

ZÁPASY

VÝHRY

REMÍZY

PROHRY

SKÓRE

BODY

      1.

FC Sebranice 2002

22

18

0

4

90 : 32

54

      2.

TJ Šerkovice

22

17

0

5

81 : 34

51

      3.

SK JKP Olešná

22

15

1

6

86 : 41

46

      4.

FC Lysice

22

13

2

7

92 : 51

41

      5.

PANTHERS Vanovice

22

13

0

9

70 : 61

39

      6.

SK Jestřebí

22

11

3

8

72 : 57

36

      7.

SHARKS Štěchov

22

8

2

12

42 : 48

26

      8.

OREL ROCK Boskovice

22

7

2

13

60 : 90

23

      9.

FC Brťov

22

5

5

12

44 : 95

20

    10.

TJ K20 Šošůvka

22

4

6

12

41 : 89

18

    11.

SK ŽÍZEŇ Petrovice

22 4 4 14 53 : 77

16

    12.

TJ SOKOL Valchov "B"

22 3 3 16 25 : 81 12

střelci ... KONEČNÉ POŘADÍ ...

1.

ŠTENCL Marek

FC Sebranice 2002

22

 

NOVOTNÝ Jiří

SK JKP Olešná

22

3.

HANÁK Vít

FC Sebranice 2002

20

4.

ŽDÁNSKÝ Richard

FC Lysice

19

 

NEVÍM Tomáš

TJ Šerkovice

19

6.

TRUNDA Daniel

OREL ROCK Boskovice

18

7.

PAVLÍČEK Jiří

TJ Šerkovice

17

8.

DVOŘÁK Kamil

SK Jestřebí

16

9.

ZOUHAR Milan

SK Jestřebí

15

 

NAVRÁTIL Aleš

TJ Šerkovice

15

 

MAREK Ladislav

PANTHERS Vanovice

15

12.

MÁSLO Martin

FC Lysice

14

 

RAZÁK Antonín

TJ K20 Šošůvka

14

14.

SEDLÁČEK Libor

FC Brťov

13

 

ŠTĚPÁNEK Zbyněk

SK JKP Olešná

13

 

SMETANA Jakub

TJ Šerkovice

13

17.

HLAVÁČEK Martin

SK ŽÍZEŇ Petrovice

12

 

SUCHÝ Jiří

SK ŽÍZEŇ Petrovice

12

 

PAVLÍK Josef

PANTHERS Vanovice

12

20.

PAVLŮ Martin

FC Brťov

11

 

BENEŠ Jan

FC Lysice

11

22.

DVOŘÁK David

FC Sebranice 2002

10

 

PŘIBYL Ondřej

TJ SOKOL Valchov “B“

10

24.

KUBÁSEK Marek

SK Jestřebí

9

 

OREL Jiří

SK Jestřebí

9

 

BENEŠ Filip

FC Lysice

9

 

VLK František

FC Lysice

9

 

HALVA Aleš

SK JKP Olešná

9

 

VALENTA Vratislav

SHARKS Štěchov

9

30.

KONEČNÝ Marek

FC Lysice

8

 

ČADA Zdeněk

SK JKP Olešná

8

 

KUČERA David

SK JKP Olešná

8

 

SKÁLA Michal

PANTHERS Vanovice

8

34.

BURGR Štěpán

OREL ROCK Boskovice

7

 

JANÍK Dominik

SK Jestřebí

7

 

KOPINEC Ladislav

FC Lysice

7

 

NEZVAL Petr

FC Sebranice 2002

7

 

MYNAŘÍK Tomáš

TJ K20 Šošůvka

7

 

SCHEINER Pavel

OR Bce / FC Sebr. 2002

7

40.

SUCHÝ Petr

OREL ROCK Boskovice

6

 

SVOBODA Jiří

FC Brťov

6

 

MUSIL Petr

FC Lysice

6

 

ŠIMEČEK Marek

SK JKP Olešná

6

 

TENORA Radek

FC Sebranice 2002

6

 

KRATOCHVÍL Ondřej

SHARKS Štěchov

6

 

KOHOUTEK Stanislav

PANTHERS Vanovice

6

 

NOHAVA Petr

PANTHERS Vanovice

6

48.

KALINA Jakub

FK Brťov

5

 

HEPP Jiří

SK Jestřebí

5

 

KONEČNÝ Jiří

FC Lysice

5

 

FÖLDVARY Alfréd

SK JKP Olešná

5

 

CHEMČUK Miroslav

SK JKP Olešná

5

 

ONDRÁČEK Petr

SK ŽÍZEŇ Petrovice

5

 

ŽÍŽAN Michal

SK ŽÍZEŇ Petrovice

5

 

ŠTOUDEK Martin

FC Sebranice 2002

5

 

TESAŘ Květoslav ml.

TJ Šerkovice

5

 

DOKOUPIL Vojtěch

SHARKS Štěchov

5

 

PÁRAL Tomáš

PANTHERS Vanovice

5

59.

BURGR Jiří

OREL ROCK Boskovice

4

 

KROPÁČ Daniel

OREL ROCK Boskovice

4

 

VACH Tomáš

SK JKP Olešná

4

 

PÁRAL David

FC Sebranice 2002

4

 

TESAŘ Jan

TJ Šerkovice

4

 

HASOŇ Martin

TJ K20 Šošůvka

4

 

MAZÁČ Robin

TJ K20 Šošůvka

4

 

PŘIKRYL Michal

TJ SOKOL Valchov “B“

4

 

VYBÍHAL Radek

TJ SOKOL Valchov “B“

4

 

ČÍŽEK Lukáš

PANTHERS Vanovice

4

 

ZOUBEK Zdeněk

PANTHERS Vanovice

4

70.

BÁČA Filip

OREL ROCK Boskovice

3

 

KOPECKÝ Štěpán

OREL ROCK Boskovice

3

 

LORENC Dominik

OREL ROCK Boskovice

3

 

PAČÍNEK Jakub

OREL ROCK Boskovice

3

 

MARTINEK Jiří

FC Brťov

3

 

PIVOŇKA Lukáš

FC Brťov

3

 

HAVLENA Vojtěch

SK Jestřebí

3

 

SVOBODA Adam

SK Jestřebí

3

 

RECH Václav

SK JKP Olešná

3

 

ČUPR Tomáš

SK ŽÍZEŇ Petrovice

3

 

FERLETJAK Stanislav

SK ŽÍZEŇ Petrovice

3

 

HRUŠKA Patrik

FC Sebranice 2002

3

 

DOLNÍČEK Filip

SHARKS Štěchov

3

 

HUSÁK Martin

SHARKS Štěchov

3

 

KUBEŠ Michal

PANTHERS Vanovice

3

 

ŠVANCARA Martin

PANTHERS Vanovice

3

86.

KAKÁČ Luboš

SK JKP Olešná

2

 

DOLEŽEL Stanislav

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2

 

FABIÁNEK Jan

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2

 

MĚŠŤAN Libor

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2

 

NEČAS Josef

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2

 

ZOUHAR Ivan

SK ŽÍZEŇ Petrovice

2

 

DVOŘÁK Tomáš

FC Sebranice 2002

2

 

HRUŠKA Tadeáš

FC Sebranice 2002

2

 

JUŘEK Antonín

FC Sebranice 2002

2

 

KOPECKÝ Vojtěch

FC Sebranice 2002

2

 

SYNEK Martin

TJ Šerkovice

2

 

TESAŘ Květoslav st.

TJ Šerkovice

2

 

ŘEZNÍČEK Lukáš

TJ K20 Šošůvka

2

 

SEHNAL Petr

TJ K20 Šošůvka

2

 

VYMAZAL Milan

TJ K20 Šošůvka

2

 

KOMPRDA Pavel

SHARKS Štěchov

2

 

NĚMEC Vladislav

SHARKS Štěchov

2

 

ZHOŘ Michal

SHARKS Štěchov

2

 

ZOUHAR Michal

SHARKS Štěchov

2

 

HUDEC Luděk

TJ SOKOL Valchov “B“

2

 

KOREC Jakub

TJ SOKOL Valchov “B“

2

 

VAŠKO Jaroslav

PANTHERS Vanovice

2

108.

BUDIŠ Lukáš

OREL ROCK Boskovice

1

 

HAVEL Jan

OREL ROCK Boskovice

1

 

CHLOUPEK Adam

OREL ROCK Boskovice

1

 

JENIŠ Karel

OREL ROCK Boskovice

1

 

LORENC Lukáš

OREL ROCK Boskovice

1

 

ODEHNAL Jaroslav

FC Brťov

1

 

PIVOŇKA Michal

FC Brťov

1

 

PRUDIL David

FC Brťov

1

 

FALTA Jiří

SK Jestřebí

1

 

KEJHA Richard

SK Jestřebí

1

 

KUBÁSEK Dominik

SK Jestřebí

1

 

PYCUN Alexander

SK Jestřebí

1

 

SVOBODA Jan

SK Jestřebí

1

 

HORÁK Ondřej

FC Lysice

1

 

MÁSLO Petr

FC Lysice

1

 

NEVRLÍK Michal

FC Lysice

1

 

VLACH Zdeněk

FC Lysice

1

 

JARŮŠEK Hynek

SK JKP Olešná

1

 

BOUDA Jan

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1

 

SKOTÁK Martin

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1

 

VYBÍHAL Josef

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1

 

DVOŘÁČEK Stanislav

FC Sebranice 2002

1

 

TENORA David

FC Sebranice 2002

1

 

HLAVONĚK Jan

TJ Šerkovice

1

 

SCHLÖGL Tomáš

TJ Šerkovice

1

 

KAŠPÁREK Filip

TJ K20 Šošůvka

1

 

KEPRT Lukáš

TJ K20 Šošůvka

1

 

MICHLÍČEK Jiří

TJ K20 Šošůvka

1

 

POLÁK Petr

TJ K20 Šošůvka

1

 

SEHNAL Luděk

TJ K20 Šošůvka

1

 

VALACH Jaroslav

TJ K20 Šošůvka

1

 

DOLNÍČEK Jakub

SHARKS Štěchov

1

 

HONIŠ Karel

SHARKS Štěchov

1

 

KOMPRDA Aleš

SHARKS Štěchov

1

 

HRAZDIL Ondřej

TJ SOKOL Valchov “B“

1

 

VLACH Jaroslav

TJ SOKOL Valchov “B“

1

 

VRÁNA Karel

TJ SOKOL Valchov “B“

1

 

MARŠÁL Filip

PANTHERS Vanovice

1

 

SEDLÁK Daniel

PANTHERS Vanovice

1

147.

---------------------------

------------------------------

0

žluté karty ...

1.

PÁRAL David

FC Sebranice 2002

1

 

KOPECKÝ Vojtěch

FC Sebranice 2002

1

 

PETR Lukáš

TJ K20 Šošůvka

1

 

JUŘEK Antonín

FC Sebranice 2002

1

 

MĚŠŤAN Libor

SK ŽÍZEŇ Petrovice

1

 

MICHLÍČEK Jiří

TJ K20 Šošůvka

1

X

---------------------------

------------------------------

0

červené karty ...

1.

HASOŇ Martin

TJ K20 Šošůvka

1

X

---------------------------

------------------------------

0